Organizujete detskú oslavu a chcete aby Vaše deti zažili niečo originálne?

Thumbnail
Kategórie:

Tak Team Up je to správne miesto. V tomto jedinečnom zábavnom centre, nachádzajúcom sa v Bratislave na Zlatých pieskoch si užijete nezabudnuteľné chvíle s celou rodinou aj priateľmi.

Pevnosť Boyard

Na deti tu čaká mnoho úloh, na štýl pevnosti Boyard, ktoré budú zdolávať v tímoch, zabavia sa pri nich a naučia sa tímovej spolupráci. Budú spoločne riešiť rôzne úlohy ako napríklad escape room, lezeckú stenu, logické a hudobné hádanky a mnoho ďalších. Hra je vhodná pre deti od 10 rokov s animátorom, a od 12 rokov ju zvládnu absolvovať sami, prípadne si môžu hru zahrať spoločne s rodičmi 😊.

Hra otestuje ich logické a strategické myslenie, pozornosť, komunikačné zručnosti a najmä posilní tímového ducha a popri tom všetkom si užijú množstvo zábavy.

Vrámci detskej oslavy je možné zajednať si aj PÁRTY BALÍK, ktorého súčasťou je vyzdobený stôl, pizze, limonády, medaila pre oslávenca a instax foto.

Virtuálna realita

Okrem pevnosti  sa v tomto centre nachádza priestor s virtuálnou realitou, kde sa dokážu tiež perfektne zabaviť a užiť si oslavu. Vrámci hry absolvujú súboj vo virtuálnej realite, kde budú v tímoch získavať body. Každý hráč musí prejsť jednotlivými úlohami za podpory svojich tímových kamarátov a nazbierať čo najviac bodov. Majú na výber z množstva športových, hudobných, tanečných, či sci-fi hier, pri ktorých na nich neostane ani nitka suchá. Môžu zdolávať napríklad lyžiarsky svah, súboj s mimozemšťanmi, ukázať svoje japonské umenie s mečom, či objavovať krásy podmorského sveta a veľa ďalších. V kombinácii s PÁRTY BALÍKOM, si určite prídu na svoje a skvelo sa zabavia. Táto aktivita je vhodná pre deti od 6 rokov.

Súčasťou centra je aj spoločenská miestnosť s barom a biliardovými stolmi, kde sa zatiaľ môžu zabaviť pre zmenu rodičia a tak isto môžu absolvovať napríklad aj biliardový turnaj 😊

Okrem toho si sem môžete priniesť občerstvenie vo forme zákuskov, alebo torty.

Team Up bude oslava vašich detí jednoznačne orignálna  a plná  skvelých zážitkov, ako z iného sveta . Team Up je indoorové multifunkčné zábavné cetrum, takže si tu užijete zábavu počas celého roka. Priestory centra disponjú aj veľkou terasou, kde si môžete vychutnať posledné slnečné lúče a dopriať si relax.

Okrem detských osláv si tu môžete zorganizovať napríklad aj teambuilding, rodinný víkend, rozlúčku so slobodou, alebo sa prísť zabaviť s priateľmi.

Zdroj: teamup.sk

Podobné články