ONLINE ŠKOLA, ktorá vychytá tvoje muchy!

Thumbnail
Kategórie:

Či už máte záujem prihlásiť svoje deti na jazykový krúžok angličtiny alebo nemčiny, ak preferujete konverzácie v cudzom jazyku alebo si vyberiete individuálne hodiny anglického či nemeckého jazyka alebo podporíte deti v ich Youtube záľube či v športovaní: je tu pre vás naša jedinečná ponuka online krúžkov.

Online krúžky umožnia vašim deťom zabávať sa a vzdelávať sa z pohodlia domova. Naši lektori sa s deťmi spoja prostredníctvom videohovorov. Pri výučbe využívame platformu ZOOM, online hodiny sú interaktívne a prebiehajú „naživo“.  Nech ste kdekoľvek na Slovensku, využite teraz našu pestrú ponuku online krúžkov bez rúškov:

 

Wattsenglish online,  Wattsenglish individálne hodiny online, Wattsenglish konverzácie online

  • Online krúžok anglického jazyka je určený pre predškolákov i školákov. Vďaka výnimočnej metóde Wattsenglish a našim zahraničným aj slovenským lektorom, naučíme deti prirodzene reagovať na angličtinu a odbúrame bariéru komunikovať v cudzom jazyku. Obsah lekcií nadväzuje na učivo preberané na hodinách v školách, deti teda napredujú rýchlejšie! Súčasťou výučby sú aj učebné materiály Wattsenglish – kniha, CD a DVD.
  • Individuálne hodiny angličtiny sú vhodné už pre najmenšie deti. Aj pri individuálnej online výučbe využívame hravú metódu Wattsenglish, vďaka ktorej a špecializovaným lektorom vytvárame prirodzené biligválne prostredie.
  • Konverzačné online hodiny cudzieho jazyka sú vhodné pre deti, ktoré už majú základy angličtiny, vedia základné frázy, avšak potrebujú sa „rozrozprávať“.

 

Deutsch is easy online, Deutsch is easy individuálne hodiny online, Deutsch is easy konverzácie online

  • Naším cieľom je ponúknuť deťom kvalitné online jazykové kurzy nemčiny, ktoré sú výsledkom dlhoročnej teoretickej prípravy, ako aj praktických skúseností s učením cudzieho jazyka u detí. Metóda KIKUS je skratka pre Kinder In Kulturen Und Sprachen, čo znamená „deti mnohých kultúr a jazykov“. Je to overená interaktívna metóda výučby cudzích jazykov založená na vizualizácii. Online krúžok nemeckého jazyka je výučba nemčiny hrou, ktorá detí baví.
  • Individuálne online hodiny nemeckého jazyka sú zamerané na výučbu slovnej zásoby, gramatiky a spoločensko-jazykových komunikačných vzorov.
  • Konverzačné online hodiny sú vhodné pre deti, ktoré už majú základy nemeckého jazyka, vedia základné frázy a gramatiku, len sa potrebujú „rozrozprávať“.

Mladý Youtuber online 

Povzbuďte svoje deti v ich YouTube záľube. V online krúžku Mladý Youtuber je o zábavu, nové vedomosti i zručnosti postarané.  Počas živých interaktívnych lekcií si vytvoríme  YouTube kanál, naučíme sa ho spravovať a napĺňať obľúbenými témami. Stanú sa z nás scenáristi a pripravíme si scenár i  scénu. Naučíme sa spracovať grafiku,  videoformát a pracovať s grafickými softvérmi . Nebude chýbať ani zábavný YouTube kvíz a prezentácia našich výtvorov.

Hravá  joga online

Vďaka online joge si deti osvoja správne držanie tela, podporí ďalší rozvoj detskej motoriky a posilní svaly. Joga online pre deti počíta s ich hravosťou a schopnosťou sústrediť sa len kratší časový úsek. Preto je toto cvičenie oveľa dynamickejšie. Čo vaše dieťa potrebuje na online krúžok jogy? Chuť hýbať sa, joga podložku alebo inú protišmykovú podložku a pohodlné oblečenie.   

 

Ekošerif online

Ekošerif naučí vaše ratolesti čo znamená zero waste, teda znižovanie odpadu. Budeme sa hrať, zabávať a objavovať princíp fungovania prírody. Prečo vzniká odpad a ako nás ovplyvňuje?  Ako zabrániť jeho vytváraniu a správať sa zodpovedne? Prečo by sme sa mali starať o prírodu, chrániť zvieratká a vysádzať stromy? To všetko a ešte oveľa viac deťom ukážeme formou online hry a zábavy.

 

Vydajte sa s nami do  online sveta krúžkov pre deti!

Prihlasovanie na jednotlivé online krúžky trvá do 30. 9. 2020.

Váš tím kruzkypredeti.sk

Podobné články