Online krúžky u VÁS DOMA!

Thumbnail
Kategórie:

Home office rodičov bez akéhokoľvek rozptyľovania je náročný – vyrušujú nás aktualizácie denných správ o koronavíruse, o dianí doma, vo svete či v športe, notifikácie zo sociálnych sietí, vŕtajúci sused v bytovke alebo nudiace sa deti.

Čo s deťmi, keď majú hotové veci do školy? Najjednoduchšie je posadiť ich pred televízor so zapnutými rozprávkami alebo nechať ich hrať sa na mobile. Online priestor nám však ponúka viac. Tak ako školské vzdelávanie aj krúžky pre deti sú teraz dostupné dištančne. Využime to.

Už od polovice februára sú tu opäť www.kruzkypredeti.sk s novými online lekciami angličtiny, nemčiny, tvorivými aktivitami so stavebnicou LEGO či nadstavbou pre mladých youtuberov. Novinkami sú box a divadelno-tvorivý online krúžok.


Wattsenglish online
,  Wattsenglish individálne hodiny online, Wattsenglish konverzácie online

Online krúžok anglického jazyka je určený pre predškolákov i školákov. Vďaka výnimočnej metóde Wattsenglish a našim zahraničným aj slovenským lektorom, naučíme deti prirodzene reagovať na angličtinu a odbúrame bariéru komunikovať v cudzom jazyku. Obsah lekcií nadväzuje na učivo preberané na hodinách v školách, deti teda napredujú rýchlejšie!

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/wattsenglish-online/

Individuálne hodiny angličtiny sú vhodné už pre najmenšie deti. Aj pri individuálnej online výučbe využívame hravú metódu Wattsenglish, vďaka ktorej a špecializovaným lektorom vytvárame prirodzené biligválne prostredie.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/wattsenglish-online-zahranicnym-lektorom/

Konverzačné online hodiny cudzieho jazyka sú vhodné pre deti, ktoré už majú základy angličtiny, vedia základné frázy, avšak potrebujú sa „rozrozprávať“.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/wattsenglish-konverzacia-online/

 

Deutsch is easy online, Deutsch is easy individuálne hodiny online, Deutsch is easy konverzácie online

Sprechen Sie Deutsch? Online krúžok Deutsch is easy využíva metódu KIKUS, čo je skratka pre „Kinder In Kulturen Und Sprachen“ a znamená „deti mnohých kultúr a jazykov“. Je to overená metóda výučby cudzích jazykov založená na vizualizácii. Náš online krúžok nemeckého jazyka je výučba nemčiny hrou, ktorá detí baví.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/deutsch-easy-online/

Individuálne online hodiny nemeckého jazyka sú zamerané na výučbu slovnej zásoby, gramatiky a spoločensko-jazykových komunikačných vzorov.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/deutsch-easy-konverzacie/

Konverzačné online hodiny sú vhodné pre deti, ktoré už majú základy nemeckého jazyka, vedia základné frázy a gramatiku, len sa potrebujú „rozrozprávať“.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/deutsch-easy-konverzacia-online/

Mladý Youtuber online 

Počas interaktívnych lekcií si vytvoríme  YouTube kanál, naučíme sa ho spravovať a napĺňať obľúbenými témami. Stanú sa z nás scenáristi a pripravíme si scenár i scénu. Naučíme sa spracovať grafiku,  videoformát a pracovať s grafickými softvérmi . Nebude chýbať ani zábavný YouTube kvíz a prezentácia našich výtvorov.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/online-mlady-youtuber/

 

ChamiLEGO online

Na tvorivých online hodinách so stavebnicou LEGO® si postavíme modely z rôznych zaujímavých tém – od strojov, mechaniky až po zvieratá či lunapark.

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/chami-lego-online/

 

BOX online

S online Boxom sa vaše deti vypotia ako na skutočnom zápase! A postačí im na to priestor 2m2 u vás doma!

http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/online-box-pre-deti/

 

Divadelno-tvorivý online krúžok

Herecký krúžok je online super zábava so skutočným hercom Tinom počas troch mesiacov! Pre deti máme pripravený bohatý program zameraný na divadelné, literárne a tvorivé aktivity.

 http://www.kruzkypredeti.sk/wcs3_class/herecky-kruzok-online/

 

Prihlasovanie na všetky online krúžky je už spustené: http://www.kruzkypredeti.sk/online-skola/

Tešíme sa na nové deti!

Váš tím kruzkypredeti.sk

Podobné články