Obľúbený David Williams a jeho nový Sliz

Thumbnail
Kategórie:

Detská ho milujú. David Williams je síce komik, herec, aktivista, ale tiež píše zábavné a uletené knihy pre deti. Jeho literárnym vzorom bol Roald Dahl a istý čas ho označovali za najrýchlejšie rastúceho autora detských kníh vo Veľkej Británii.
No a tento svetoznámy komik tentoraz napísal niečo nielen veľké, ale aj pekne hnusné! A čuduj sa svete – decká to milujú.
To je jeho novinka Sliz.

Chcete to fakt čítať?
Tak vitajte na ostrove MULČ!
Na tomto malom ostrove býva neuveriteľné množstvo hnusných dospelých. Školu, miestny park, hračkárstvo, ba dokonca aj pojazdné zmrzlinárske auto riadia príšerní dospeláci, ktorí radi robia deťom peklo zo života. Samotný ostrov vlastní tá najodpornejšia osoba – Gréta Chamtivá! Niečo s nimi už konečne treba spraviť. Nájde sa aspoň jeden odvážlivec, čo to zvládne?

Zoznámte sa s Nedom – neobyčajným chlapcom so zvláštnymi schopnosťami – SLIZOSCHOPNOSŤAMI!
A začína sa neuveriteľne bláznivý, hravý, originálny príbeh Sliz. Opäť skvele premyslená, budete sa baviť nielen pri zápletke, ale aj vďaka netradičným postavám. Chvíľami sa budete pýtať – preboha, David, kam na tie príbehy chodíte?

Ak ste ešte neskúsili žiadnu knihu od Davida Williamsa, odporúčame.
Napríklad Pán Smraďoch, Malý milionár, Takto za mrežami, Polnočná banda, Dedkov veľký útek, Babka gaunerka, či Diabolská zubárka.
Z niektorých vznikli dokonca muzikály, napríklad ku Chalanovi v sukni napísal hudbu svetoznámy spevák Robbie Williams. Niektoré jeho knihy spracovali ako televízne filmy.

Podobné články