Nový ubytovací komplex pri Aqualande Moravia môžu ľudia využívať už v apríli

Thumbnail
Kategórie:

Český aquapark Aqualand Moravia dokončuje výstavbu svojho nového ubytovacieho zariadenia. Aqualand Inn Hotel stojí priamo pri budove aquaparku!

Ubytovací komplex pokrývajúci takmer 6 tisíc metrov štvorcových vyšiel celkovo na 60 miliónov českých korún (2,21 milióna eur). Prví hostia sa môžu ubytovať už v apríli.

Ľudia prichádzajúci do najväčšieho aquaparku v Českej republike Aqualand Moravia nebudú musieť hľadať ubytovanie ďaleko, Aqualand Inn Hotel sa totiž nachádza priamo pri aquaparku, na brehu novomlýnskych nádrží s výhľadom na Pálavu. Už v priebehu apríla ponúkne viac ako sto lôžok. A hostia si budú môcť vybrať hneď z niekoľkých variantov izieb. „Ubytovací komplex ponúka štyri verzie izieb – Standard, Superior, De Luxe a rodinný apartmán. Chceme uspokojiť aj náročných klientov. Očakávame, že záujem bude predovšetkým zo strany individuálnych návštevníkov, párov a rodín s deťmi alebo firemných zákazníkov,“ uviedol riaditeľ Aqualandu Moravia Petr Pavlacký. Celkové náklady na výstavbu ubytovacieho zariadenia presahujú 2,2 milióna eur. „V cene sa odrážajú naše požadované nároky na vyšší štandard prevedenia hotelových izieb, rovnako ako úpravy exteriéru. Komplex sme plánovali tak, aby bol citlivo zasadený do unikátneho prostredia malebnej Pálavy,“ konštatoval Pavlacký. Na plánoch nového komplexu sa preto podieľal aj skúsený dizajnér. Hlavnou požiadavkou pritom bola práve štylizácia do prostredia Pálavy. Výsledkom je niekoľko domčekov, ktoré celý komplex tvoria. Ten sa rozprestiera na 6 tisíc metroch štvorcových, aby poskytoval dostatok priestoru pre všetkých ubytovaných hostí. Návštevníci určite ocenia aj minibary, kávový servis, trezor, fén či Wi-fi zdarma. Výnimočný je rozhodne výhľad na Pálavu priamo z hotelového areálu.

Súčasťou ubytovania bude aj neobmedzený vstup do Aqualandu Moravia, pričom je možné využiť nielen zábavnú, ale aj relaxačnú časť aquaparku. Počas roka nebudú chýbať špeciálne ponuky pre hostí, ako napríklad možnosť nočného kúpania. „Pre ubytovaných návštevníkov pripravujeme mnoho sprievodných služieb. Napríklad osuškový servis v areáli, možnosť vstupu do aquaparku vlastným vchodom priamo z recepcie alebo raňajkovú reštauráciu s prípravou pokrmov priamo pred hosťom a lobby bar,“ doplnil Pavlacký. Ešte v tomto roku sa ubytovací komplex rozrastie o štyri apartmánové, takzvané free – domčeky, ktoré kapacitu areálu ešte navýšia.

A ako sa ľudia ubytujú? Po príjazde dostanú náramkový čip, ktorý slúži nielen na otvorenie izby alebo vstup do areálu aquaparku, ale hosť ho využije aj na objednanie akýchkoľvek doplnkových služieb. Cena izieb bude stanovená pohyblivo v nadväznosti na včasnú rezerváciu a obsadenosť hotelu. „Najrýchlejší návštevníci budú mať možnosť nákupu ubytovania takmer za cenu vstupu do Aqualandu Moravia, Aj v žiadanejších termínoch ponúkneme ceny, ktoré budú spoločne s pobytom v aquaparku výhodné,“ uzavrel riaditeľ Aqualand Moravia Petr Pavlacký.

Podobné články