Novinky vo Familyparku

Thumbnail
Kategórie:

Už ste boli vyskúšať atrakcie vo Familyparku kúsok za hranicami Slovenska? Na svoje si tam prídu malí aj veľkí.

Srdečne vitajte v najväčšom zábavnom parku Rakúska

Ponorte sa do sveta, plného zábavy a mágie – vo Familyparku  garantujeme dobrodružstvo a zábavu  pre celú rodinu! Mnohoraké atrakcie v štyroch tematických svetoch na ploche viac ako  145.000 m² sa postarajú o nezabudnuteľný deň. Pestrá zmes dráhových a vodných atrakcií, preliezačiek a zážitkových plôch vytvára z Familyparku dokonalý výletný cieľ pre celú rodinu.

Veľkorysé cestičky vás prevedú po idylicky upravenom areáli parku s množstvom  príjemných miest. Celý areál je bezbariérový, dostupný pre detské kočíky a imobilných návštevníkov.

Nové atrakcie v roku 2017

Poľovačka na kohúta (Gockeljagd)

V roku 2017 sa v tematickom svete Gazdovský dvor (Bauernhof) opäť niečo deje.

Na obrovskom  kohútovi  sa poveziete  okolo  pochabej starej mamy na jej horúcej motorke, cez prístrešok pre traktory a kurín, obkolesení vyplašenou hydinou. Zábava pre veľkých i malých!

Lesný expres (Waldexpress)

Všetci nastupovať! – pozýva nápis na  železničnej stanici  v štýle 19. storočia. Počas jazdy na lesnom exprese  budete pozorovať veselé lesné zvieratká, horára, a dokonca objavíte aj rybára. Nostalgická jazda do neznáma cez lesy a lúky pre celú rodinu.

Zážitkový hrad (Erlebnisburg)

Do sveta Familyparku vstúpite cez tematický svet   Zážitkový hrad (Erlebnisburg). Tu sa začína vaša dobrodružná objavná cesta do ríše fantázie. Návštevu môžete začať na dračej dráhe  (Drachenbahn) jazdou na drakovi. Tu to značí mocne šliapať do pedálov. S balónovým kolotočom Ballonkarusell si zakrúžte pár kôl nad konvojom Oldimer Konvoy alebo si zaplávajte v rybníku    na chrbte kvákajúcich kačičiek.   Už prvý  tematický svet vo Familyparku  vám ponúkne  rozmanité možnosti a očarí vás.

Gazdovský dvor ( Bauernhof)

V tematickom svete Bauernhof je zachytená atmosféra vidieckeho prostredia. O akčnú zábavu sa postará jazda na  rodinnej húsenkovej potkanej dráhe  (Rattenmühle). Spustite sa  dole na 40 metrov dlhej dráhe vranieho hniezda (Krähennest) alebo vytočte pár kôl na jabĺčkovom kolotoči (Apfelpflug)  vysoko nad Gazdovským dvorom. Zlatá horúčka vás pochytí v bani na drahokamy (Edelsteinmine), kde si ako voľakedy môžete vymyť  z piesku drahé kamene.  Hneď vedľa obľúbenej traktorovej trate (Traktorbahn) sa môžete odvážiť zajazdiť si na divej svini  na farme tety Mizi (Tante Mizis kleine Farm) sa kozičky a ovečky tešia na pohladkanie. V tomto tematickom svete nájdete aj nové atrakcie 2017.

Dobrodružný  ostrov  (Abenteuerinsel)

V tematickom  svete Dobrodružný  ostrov  (Abenteuerinsel) sa naladíte na dovolenku. O relax sa postarajú cyprusy a levanduľa, mediteránna architektúra a  južanské melódie. Zároveň tu môžete zažiť aj hojnosť akčných scén. O zábavu a ochladenie hlavne v teplých dňoch sa postarajú mnohoraké vodné atrakcie ako krokodília dráha (Krokobahn), lietajúce ryby (Fliegende Fische) alebo zóna na vodnú bitku (Wasserschlacht). Počas letu v lietajúcom stroji (Leonardos Flugmaschine) sa môžete vydať po stopách Leonarda da Vinciho.

 

Jesť & Vychutnávať si

V 15 rozličných gastronomických prevádzkach nájde zaručene každý vhodnú ponuku. Okrem obľúbenej klasiky je v každom zariadení individuálny sortiment, prispôsobený aktuálnemu tematickému svetu. Od stredomorských jedál, cez tradičnú vidiecku kuchyňu až po zmrzlinové špeciality ponúkame všetko – môžete si vybrať!

Naše potraviny  sú dodávané a  čerstvo spracovávané viackrát počas týždňa. Pokiaľ je to možné, využívame regionálne produkty a prísady z ekologického poľnohospodárstva.

Podaruj zábavu  – Naša TOP ponuka Ročný lístok

Výhodný lístok pre verných fanúšikov a pre tých, ktorí by sa nimi ešte radi stali! Raz zaplatíte a potom môžete Familypark navštíviť VIAC  AKO 200 krát. Ročný lístok do Familyparku je platný presne 366 dní od dátumu vystavenia. V parku a u niektorých partnerov vás týmto očakávajú ďalšie výhody.

Skvelý darček

Hľadáte vhodný darček pre priateľa?  Jednoducho  im podarujte zábavu a akčný pobyt vo Familyparku.  S našimi poukážkami na celodenný vstup  (23,00 EUR), ročným lístkom (66,00 EUR) alebo s darčekovými poukážkami   (5,00 EUR) je to úplne jednoduché.

Narodeninová PARTY

Narodeniny detí vo Familyparku

Familypark je ideálnym miestom pre narodeninovú party. S našimi  ponukami na narodeniny ponúknete svojim hosťom  na party  skvelý a bohatý program, počas ktorého sa nikto nebude nudiť.

Pre narodeninových VIP oslávencov ponúkame špeciálny bonus v prípade zabezpečenej  party: vychutnáte si exkluzívnu prednosť na atrakciách!

Informácie

Otváracie hodiny:

1.apríla do 30 septembra:  9 – 18 hod.

Pokladne & posledný vstup:  17 hod.

Dráhové atrakcie: 10 – 18 hod.

01.- 26. október: 10 – 17 hod.

Pokladne & posledný vstup: 16 hod.

Dráhové atrakcie: 10 – 17 hod.

V prípade zlého počasia si vyhradzujeme právo na zmenu otváracích hodín. Cenu vstupného nevraciame.

Podobné články