Nové výchovné knižky pre najmenších

Thumbnail
Kategórie:

Vydavateľstvo Ikar začína vydávať edukatívne knihy, prostredníctvom ktorých sa deti predškolského veku môžu hravou formou naučiť hygienické návyky alebo pravidlá slušného správania.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/41679069/zubky_jaros.jpgKaždé ráno, keď sa najem/do zrkadla pozerám/ukážem mu zúbky malé/sám sa o ne postarám.

Poznáte to? Neuveriteľne populárna pesnička Veselé zúbky Mira Jaroša, Bystríka a Roba Pappa má už 300.000 videní na Youtube a teraz k nej vznikla aj knižná podoba.

 

Svoje obľúbené knižky majú odteraz aj najmenšie detičky. Vydavateľstvo Ikar začína vydávať edukatívne knihy, prostredníctvom ktorých sa deti predškolského veku môžu hravou formou naučiť hygienické návyky alebo pravidlá slušného správania.

 

Prvá knižka Veselé zúbky vyzýva deti – nauč sa správne umývať zúbky a zaspievaj si pri tom veselú pesničku! Chytľavý refrén, zábavná melódia, fantastická pesnička. V knižke je celý jej text, veselé ilustrácie Bibka  a Bibky a súčasťou knihy je aj CD s touto pesničkou.

 

Na konci knihy sú rady pre rodičov, ako majú deťom umývať zúbky a najmä, ako ich naučiť správne sa o ne starať. Detské zúbky sú totiž vizitkou rodičov. Prvé štyri roky by si ich malo umývať v prítomnosti rodiča. Ten by mal byť pri dieťati, opakovať mu poradie krokov, kontrolovať správnosť techniky. Dieťa má 20 mliečnych a dospelý 32 trvalých zubov. Každý zub má 5 strán, a tie sa bez správnej techniky vyčistiť nedajú.

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/41679069/vesele-zubky.jpg

 

Toto všetko nájdete v novej knižke Veselé zúbky. V tejto edícii vyjdú najbližšie Čisté rúčky opäť s pesničkou – tentoraz ju Miro Jaroš naspieval s deťmi.

Podobné články