Nové DVD pre vaše deti je tu!

Thumbnail
Kategórie:

PACI PAC vydávajú DVD aj CD. Bude ho krstiť Mikuláš?

Detský projekt PACI PAC vydáva svoje debutové CD a DVD. Ide o vlastnú tvorbu, určenú deťom-škôlkarom, ktorú naspievala talentovaná herečka Adriana alias PACI a produkoval Mário Praženec alias PAC, ktorého môžete poznať z účinkovania v rockovej kapele IneKafe. Na DVD nájdete medzi jedenástimi pesničkami a dvomi rozprávkami aj známe hity z youtube kanála PACI PAC, ktorý dosiahol už viac ako pol milióna videní za posledné 2 mesiace. Okrem zábavných detských tém, nájdete na ňom aj vzdelávacie, ktoré pomôžu vašim deťom naučiť sa počítať „od 1 do 10“, alebo správne vyslovovať písmenko „R“. Krstiť sa bude v Bratislave 5.12., čiže v Mikulášsky podvečer a krstným otcom bude Števko Šprocha s dcérkou, ktorá je veľkým fanúšikom práve Paci Pac. Na koncerte nebude chýbať ani Mikuláš so svojimi pomocníkmi! 🙂

Každé dieťa si odnesie z koncertu darček a môže sa tešiť na všetky pesničky ktoré sa nachádzajú na DVD Paci Pac. Vstupenky na tento koncert si kúpite TU a samotné CD a DVD kúpite v e-shope PACI PAC.

Aktuálny videoklip o opičke, ktorá prišla omylom z Afriky nájdete na youtube kanály a trailer k DVD si môžete pozrieť TU.

Na DVD nájdete 11 videoklipov k našim pesničkám a 2 rozprávky. Na CD nájdete 14 pesničiek a 2 rozprávky.

Podobné články