Nové dobrodružstvo Šmolkov pre vaše deti!

Thumbnail
Kategórie:

V centre príbehu novinky Šmolkovia 2 je tentoraz Šmolinka.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/83122145/smolkovia2.jpg„Kde bolo, tam bolo, bola raz dedinka Šmolkov, kde si Šmolkovia žili svojím radostným životom, netušiac, že neďaleko spriada zlý čarodej Gargamel svoj diabolský plán…“
Spomínate si na seriál o malých modrých postavičkách? Je tu kniha k druhému filmovému príbehu, ktorý prináša nové dobrodružstvá malých kamarátov.

 

V centre príbehu novinky Šmolkovia 2 je tentoraz Šmolinka.
V dedine Šmolkov sa pripravuje tajná narodeninová oslava pre Šmolinku. Tá však o prípravách nič netuší, naopak, myslí si, že na jej veľký deň všetci zabudli. Šmolinka totiž nie je ako ostatní Šmolkovia – ju stvoril zlý čarodejník Gargamel. To ste možno ani nevedeli, však?

Smutná Šmolinka sa vyberie na prechádzku, kde ju zajme malá lapajka Vexy a pomocou kúziel sa dostanú až do Paríža! Práve tam chystá Gargamel veľkolepý plán na ovládnutie celého sveta. Túži znovu získať  mocnú šmolkovskú esenciu a tak neváha použiť všetky svoje podlé kúzla!

Podarí sa šmolkom oslobodiť milovanú Šmolinku a zachrániť svet pred Gargamelom? Šmolkovia 2 ponúka ďalšie zábavné dobrodružstvo, ktoré je ako stvorené na večerné čítanie v posteli.  130 strán s čiernobielymi ilustráciami a k tomu farebná fotopríloha v strede knižky. Uvidíte v nej zloducha Gargamela, či mapku Šmolkovskej dediny – kde je Vtipkov alebo Hundrošov dom, záhrada, hlavné námestie, Šmolkovský potok a samozrejme dom tatka Šmolka.

Podobné články