Nemáte vybraný tábor pre deti na leto?

Thumbnail
Kategórie:

Ak chcete svojím deťom zabezpečiť prázdniny plné zábavy a zážitkov, ste na správnom mieste.

Leto nám už pomaly klope na dvere a deti sa nevedia dočkať letných prázdnin. Nenechajte si výber tábora na poslednú chvíľu, aby už nebolo neskoro! My sme vám ten výber trošku zúžili, aby sme vám ušetrili drahocenný čas.

Ak máte už staršie deti a trochu odlúčenia nebude robiť problém, dávame do pozornosti pobytové tábory. Ak chcete deťom dopriať more odporúčame vyskúšať Tábory pri mori s CK Úsmev.

Deťom milujúcim prírodu a kone, sa určite bude páčiť v tábore od Fatralandie – Na ranč na kone – letný jazdecký kurz, alebo vo WOOD KEMP a WOOD KEMP Teenager s CK Bombovo. Tú pravú stanovačku zažijú v Letnom stanovom tábore s TAHAMATAM a pre malých športovcov si pripravilo CK Slniečko tábor SUNNY GAMES.

Pre tých menších a rodičov, ktorí chcú mať deti po práci doma, máme širokú ponuku denných letných táborov s rôznym zameraním. Stačí si len vybrať!

Pre Banskú Bystricu a Košice sú pripravené Prázdniny s remeslom. Zažite Veľký svet malých v Detskom múzeu SNM, pre deti, ktoré majú radi psíkov je pripravený denný tábor DogTime.

Tvorivestavebnice.sk pripravili pre deti úžasný týždeň s originálnymi LEGO® stavebnicami? Cez prázdniny to bude žiť aj v The Little Gym, KidsCampe vo FitCampe, vo WONDERLANDII, ale aj emJOY centre, HAPPY CAMPERS s Tower Academy a Kids Point.

Chcete, aby vaše deti zažili nezabudnuteľné jazykové prázdniny s Volis Academy. Objavia svet počítačových hier v Pixel Federation, preskúmajú zákulisie Rádia Expres, zaspievajú si s Thomasom Puskailerom, strategické myslenie si precvičia v Laser Arene.

A keď ste si z vyššie uvedených nevybrali, tak na Dennetabory.sk si určite ten svoj tábor vyberiete. Ponúkajú viac ako 30 táborových programov od zvieratkovských až po jazykové s Wattsenglish.

Tábory pri mori s CK Úsmev

Tábory pri mori patria medzi najvyhľadávanejšie zahraničné tábory v našej ponuke. Tábory v Bulharsku, tábory v Taliansku alebo tábory v Chorvátsku očaria morom samotným, svojími plážami, denným a hlavne večerným program. Je to skvelá príležitosť skĺbiť zábavu a spoznávanie nových krajín, kultúr a jazyka. Letné tábory v zahraničí sú určené pre deti a mládež vo veku od 8 do 17 rokov. Nezabudli sme ale ani na tých starších ale to už zase nie sú tábory ako ich poznáme, skôr veľmi veselé zájazdy pre mládež 18+ s trochu odlišným „programom“ ….

Zameranie: kúpanie, relax a zábava

Stručné špecifiká: tábory nemajú žiadne špecifiká, rovnako ako väčšina dospeláckych dovoleniek pri mori. Deti sa hlavne kúpu, slnia, športujú na pláži, mlsajú zmrzlinu a nakupujú drobnosti na kolonáde a ktorí chcú, hor sa večer na diskotéku (samozrejme v sprievode animátorov).

Najvhodnejšia veková skupina: 11-17 rokov

Stravovanie: 3x denne, k jedlám voda

Cena: od 390 € na 10 dní, podľa ponuky

Prejsť na začiatok

Na ranč na kone  – letný jazdecký kurz

Ak miluješ jazdu na koni, alebo si chceš jazdu vyskúšať po prvýkrát, nech sa páči čítaj! Jazdecký kurz ponúka všetko pre začiatočníkov aj pokročilých. Certifikovaných inštruktorov, nádherné kone, profesionálne jazdiarne, plno noviniek. Zahráme si „Hviezdnu päťku“, originálnu dennú aj nočnú hru tímov plnú pohody a smiechu, čakajú nás kreatívne dielne neočakávaných možností, zábavné športy, kopec hudby, tancov, táborák, disco, autobusový výlet spojený s kúpaním, tak neváhaj a nasadaj!

Zameranie: Dlhoročnou praxou overený kurz plný originálnych letných noviniek so zážitkovej pedagogiky zostavených profi tímom je nachystaný práve pre Teba.

Stručná špecifikácia: Nádherný Ranč na Striebornom jazere Galanta – 8 hektárový oplotený, zalesnený a strážený areál len 68 km od Bratislavy, 25 km od Trnavy, 40 km z Nitry a 100 km z Trenčína je predurčený na neopakovateľný zážitok. Okrem jazdeckých lekcií nás čakajú zaujímavé prednášky o chove koní, pretekoch. Stačí raz prísť a do ranča, nádherných koní, jazier, napínavých hier, celkovej atmosféry sa jednoducho zamiluješ.

Najvhodnejšia veková skupina: Kurz je určený pre začiatočníkov aj pokročilých jazdcov s kompletným servisom vo veku od 8 do 16 rokov.

Stravovanie / pitný režim: 5 x denne vo western jedálni, celodenný pitný režim, ubytovanie v útulných štýlových izbách. K dispozícií ihriská, vyhliadková veža, vonkajšie aj kryté jazdiarne, dve jazerá, potok, kryté herne na mokrý program, tvorivé dielne.

Cena: od 189 EUR na týždeň vrátane jazdeckých lekcií. Viac informácií na www.fatralandia.sk

Prejsť na začiatok

WOOD KEMP a WOOD KEMP Teenager s CK Bombovo

Vydaj sa s nami už po 4. krát otvoriť brány Wood Kempu a zaži nezažité. V namakanom dobrodružnom tábore spoznáš skutočné prepojenie s prírodou, objavíš hranice svojich schopností, fyzickej zdatnosti a odvahy. Vychutnáš si rôzne lanové aktivity, maskovanie aj stavanie bunkrov. Čakajú ťa chvíle plné adrenalínu, zábavy ale aj fajnová pohodička pri bazéne. Ak patríš medzi starších táborníkov máme pre Teba aj vyšší level tohto tábora – Wood kemp teenager, kde si užiješ aj splav Hrona alebo cool Tarzániu.

Zameranie: Je to 1 z našich najobľúbenejších táborov – namakaný tábor plný adrenalínu a dobrodružstva.

Stručné špecifiká: V programe nesmú chýbať adrenalínové, strategické a outdoorové aktivity napr: challenge day – cliffhanger, axe master, dano drevo, diver, klik-drep, plank master, stavanie bunkrov, orientácia v teréne s mapou a buzolou, expedícia nočný strážca.

Najvhodnejšia veková skupina: Wood kemp od 8-14 rokov, Wood kemp teenager od 13-17 rokov.

Stravovanie/pitný režim: V každom našom tábore majú deti zabezpečenú bohatú plnú penziu 5x denne spolu s celodenným pitným režimom. Nie je pre nás problém prispôsobiť jedálny lístok aj pre táborníkov, ktorí musia dodržiavať napr. bezlaktózovú alebo celiatickú diétu.

Cena: 160-175€ pri Wood kempe, 210-235€ pri  Wood kempe teenager (záleží od termínu prihlásenia)

Prejsť na začiatok

SUNNY GAMES s CK Slniečko

Sunny Games odštartuje toto leto svoj tretí ročník vo veľkom štýle. Ty a tvoji kamaráti sami rozhodnete, čo chcete robiť a čo nové chcete skúsiť. Staň sa vlogérom na našom youtube kanáli, brázdi hory a lesy na štvorkolke, vyblázni sa pri vodnom futbale, vystrieľaj si výhru v strelnici, staň sa členom a hviezdou táborového rádia, uži si zábavu v Aqualande Moravia, odpáľ s nami špeciálny ohňostroj a mnoho iného.

Lebo na Sunny Games zábava nepozná hranice!

Zameranie: Toto je náš Top tábor nabitý energiou, v ktorom sa nájde športovec, umelec, leňoch, blázon,…  jednoducho každý, kto sa rád zabáva a spoznáva všetko možné i nemožné.

Stručné špecifiká: Program je zameraný na špičkový animačný program, atrakcie a workshopy. Sunny Games je súčasťou veľkého tábora v Tesároch spoločne so Sunny Sports, Sunny Arts a Sunny Dance. Okrem toho na deti čaká výlet do Českého Aqualandu Morávia.

Najvhodnejšia veková skupina:  8 – 15 rokov

Stravovanie/ Pitný režim: Samozrejmosťou je strava 5 x denne a zabezpečený pitný režim. Jedálniček je možné deťom upraviť v prípade bezlepkovej, či inej diéty. Štandardom na našich táboroch sú raňajky formou bufetových stolov.

Cena: 199€ / 8 dní

Prejsť na začiatok

Denný tábor WONDERLANDIA

Wonderlandia je denný tábor rodinného centra Mamaland, počas ktorého budeme hravou a pútavou formou, šitou na mieru deťom objavovať štyri prírodné živly. Na deti čaká plno zábavy, hier, outdoorové atrakcie, tvorivé dielne, či výlet do planetária spojený s pozorovaním slnka. O deti sa počas týždňa starajú skúsení vedúci s pedagogickým vzdelaním a praxou. Pre rodičov je pripravené prekvapenie na konci tábora. Prihlášku pre objaviteľa (prihláška na tábor) nájdete TU.

Zameranie: Zážitkovo náučný denný tábor Wonderlandia je pre všetky zvedavé deti, ktoré chcú zažiť letné dobrodružstvá, kamarátstva a pritom objavovať svet.

Stručné špecifiká tábora: Denný objaviteľský tábor rodinného centra Mamaland, Wonderlandia, je pre deti od 3-14 rokov plný zážitkov, zábavy, hier a odhaľovania tajomstiev štyroch prírodných živlov, ktoré sú všade okolo nás. Počas týždňa sú pripravené hry pre rozvoj logiky a fantázie, outdoorové atrakcie, tvorivé dielne, výlet do planetária, či city game. Pre rodičov je pripravené prekvapenie na konci denného tábora.

Najvhodnejšia veková skupina: 3-7 rokov v termíne 3.7.-7.7. 2017,  7-12 rokov v termíne 10.7-14.7. 2017,  6-14 rokov v termíne 14.8-18.8. 2017

Stravovanie/pitný režim: Počas tábora je zabezpečená celodenná strava: desiata, obed, olovrant a pitný režim. Obed zabezpečuje neďaleký penzión, ktorý stravu vozí priamo do Mamalandu.

Cena: 135 EUR dieťa/celý tábor. Možnosť aj dennej registrácie: 32 EUR dieťa/deň.

Prejsť na začiatok

Prázdniny s remeslom Banská Bystrica a Košice 2017

Letný celodenný tábor zameraný na remeselné techniky, kde si deti vyskúšajú hrnčiarstvo, rezbárstvo, drotárstvo, textilnú tvorbu a maľbu na sklo. Malí remeselníci si pod vedením skúsených lektorov zhotovia vlastné výrobky z prírodných materiálov, ktoré sú potom verejne vystavené.

Zameranie: Výtvarný denný tábor v týždennom turnuse so zameraním na tradičné remeslo.

Stručné špecifiká: Tábor prebieha v priestoroch/remeselných dielňach Regionálneho centra remesiel ÚĽUV Banská Bystrica a Košice, od 8.00 – 15.30 počas celého zvoleného týždňa so začiatkom vždy od pondelka do piatku. K výberu sú nasledujúce časové turnusy: 10.-14. júla 2017, 17.-21. júla 2017, 24. – 28. júla 2017, 31. júla – 4. augusta 2017, 7. – 11. augusta 2017, 14. – 18. augusta 2017, 21.-25. augusta 2017. Kapacita každej dielne je maximálne šesť detí, vďaka čomu garantujeme individuálny prístup.

Najvhodnejšia veková skupina: 8-15 rokov

Stravovanie: Pre každého účastníka je zabezpečený obed.

Cena: 119,- € / dieťa /1 turnus

Sestava 1

Prejsť na začiatok

Letný denný tábor v centre emJOY

Sme profesionáli a nadšenci, ktorí vám prinášajú jedinečný koncept, ktorý spája výchovu, pohyb a zdravé stravovanie pre vaše deti a pre rodičov ponúka možnosť zregenerovať duševné i fyzické sily pod jednou strechou.
Zameriavame sa:

  • krátkodobé i dlhdobé opatrovanie detí s výukou se zameraním na šport
  • racionálnu výživu
  • zdravý životný štýl pre deti, dorast aj dospelých (yoga, pilates, kompencačné cvičenie, funkčný trénink) a masáže

Zameranie: Denný tábor je zameraný športovo – gymnastika (Hangair), loptové hry, funkčný tréning, ale aj wakeboarding na Zlatých pieskoch (Wakelake). Ďalej sa bude zameriavať na výuku angličtiny a popri tom všetkom deti čaká 4x denne racionálna, organická a vyvážená strava.

Stručné špecifiká: Počas týždňa budeme u detí rozvíjať obratnosť, silu a vytrvalosť formou gymnastických cvičení a ďalej sa budeme venovať funkčnému tréningu, ktorý slúži ako fyzická príprava k doskovým športom (wakeboarding, surfing, snowboarding) A loptovým športom (basketbal, hádzaná, futbal).
Zdravá strava – raňajky, desiata, obed, olovrant.
Výučba angličtiny bude spojená s výkladom základných pojmov zo sveta športu a následného premietania športových filmov a dokumentov v anglickom jazyku.

Najvhodnejšia veková skupina: 6 až 15 rokov

Stravovanie/pitný režim: Zdravé stravovanie: 4x denne racionálna výživa (raňajky, desiata, obed, olovrant), varíme zo špaldovej a pohánkovej múky, BIO organický pôvod potravin, zdravé zákusky a domáce limonády

Cena: 155 € EUR na 1 pracovný týždeň

Prejsť na začiatok

HAPPY CAMPERS s Tower Academy

Letný celodenný tábor s angličtinou v Polus Tower 2 pri Kuchajde. Pre vaše deti sme počas júla a augusta pripravili fantastické týždňové tábory HAPPY CAMPERS. Pod vedením školených lektorov sa deti hravou a interaktívnou formou ponoria do angličtiny na celý týždeň. Každý deň sa týka jednej témy, na ktorú robíme spoločný projekt. Poobedné pohybové aktivity v areáli Kuchajda spájajú učenie a zábavu.

Zameranie: Týždenný celodenný tábor s angličtinou hravou formou.

Stručné špecifiká: Tábor prebieha v moderných priestoroch jazykovej školy TOWER ACADEMY v Polus Tower 2. Lekcie angličtiny sú navrhnuté spol. CAMBRIDGE. Deťom sa venujú školení native a slovenskí lektori. Športové aktivity a outdoor hry pri Kuchajde.

Najvhodnejšia veková skupina: 6 až 14 rokov

Stravovanie/pitný režim: Stravovanie zahŕňa desiatu, obed a olovrant. Na obed výber zo 4 hlavných jedál v reštaurácii FIT RESTAURANT v Poluse. Pitný režim zabezpečený na celý deň.

Cena: 159 EUR na 1 týždeň

Prejsť na začiatok

Nezabudnuteľné jazykové prázdniny s Volis Academy

Doprajte Vašim deťom nezabudnuteľné leto plné zábavy, športu, vzdelávania, nových priateľstiev a zážitkov spolu s jazykovou školou Volis Academy. Tento rok sme pre Vaše ratolesti pripravili denné a týždenné  jazykové tábory v rôznych termínoch, s množstvom noviniek.

Objavia svet počítačových hier v Pixel Federation, preskúmajú zákulisie Rádia Expres, zaspievajú si s Thomasom Puskailerom, strategické myslenie si precvičia v Laser Arene, prekonajú svoje hranice v Lanovom centrezabavia sa pri športových súťažiach a  naučia sa viac o svete okolo seba prostredníctvom interaktívnych výstav. V týždenných táboroch si prezrú nie len okolité pamiatky a turistické chodníky, ale zažijú aj nočnú hru, divadelné a tanečné večeri, svoj talent prejavia v kreatívnych dielňach či táborovej Talent show. Denné tábory sa konajú v centre Bratislavy a týždenné v rekreačnom zariadení Tesáre pri Topoľčanoch.

Zameranie: Na zdokonalenie a rozšírenie jazykových znalostí detí hravou a zábavnou formou. Deti sa môžu venovať angličtine alebo nemčine.

Stručné špecifiká: Dopoludňajšie hravé vyučovanie jazykov je popoludní doplnené pohybovými aktivitami a výletmi, ktoré si Vaše deti rozhodne užijú.

Najvhodnejšia veková skupina: Denné tábory sú určené pre deti od 7 do 14 rokov. Týždenné tábory sú určené pre staršie deti od 9 do 14 rokov.

Stravovanie/pitný režim: V denných táboroch je zabezpečený pitný režim počas celého dňa a strava 3x denne vo forme desiaty, teplého obedu a olovrantu. Počas týždenného tábora je zabezpečená strava 5x denne a celodenný pitný režim.

Cena denného tábora je 159€/5 dní a zahŕňa učebné materiály, stravovanie a pitný režim, starostlivosť od 8:00 do 18:00, reflexnú vestu a samotnú výučbu jazyka v rozsahu 20 hodín.

Cena týždenného tábora je 269€ a zahŕňa ubytovanie a celodennú stravu s pitným režimom na 7 dní, učebné materiály, starostlivosť kvalifikovaných lektorov a výučbu jazyka v rozsahu 20 hodín.

Prejsť na začiatok

KidsCamp vo FitCampe

Chcete, aby vaše dieťa trávilo prázdniny zmysluplne, v pohybe a zdravo? Prihláste ho na detský denný letný tábor KidsCamp vo FitCampe! Pre vaše ratolesti sme pripravili atraktívny táborový program, a to každý deň 2 hodiny pohybovú prípravu s profesionálnou trénerkou a korčuľovanie na syntetickom ľade s hokejovým trénerom– ak nemáte korčule na ľad- nevadí, radi požičiame 🙂 V neposlednom rade na ne čakajú kreatívne hry, tvorivé dielne, Hľadanie pokladu, Veselý karneval a všetko zakončíme detskou olympiádou a autogramiádou slávnej osobnosti.

Zameranie tábora: Detský denný tábor so zameraním na šport a pohyb v spojení s kreatívnymi hrami a zábavou.

Stručné špecifiká tábora: Pre deti je pripravený bohatý program- športová príprava s profesionálnou trénerkou, s ktorou sa naučia cviky na zdravý chrbát, základy gymnastiky, atletiky a fitness; loptové a iné skupinové hry a budú sa učiť budovať si zdravú súťaživosť a tímovú spoluprácu. Okrem toho sa môžu tešiť na 2 hodiny týždenne korčuľovania na syntetickom ľade s profesionálnym hokejovým trénerom. Zároveň je zabezpečený dozor pedagogickým personálom, s ktorým sa budú venovať rôznym kreatívnym hrám a tvorivým dielňam.

Najvhodnejšia veková skupina: pre deti od 6 – 11 rokov

Stravovanie/pitný režim: V cene je zahrnutá strava 3x denne, a to desiata, teplý obed aj s polievkou a olovrant. Pitný režim je zabezpečený počas celého dňa.

Cena: 120€ pre jedno dieťa na jeden turnus. Zľava 10% pri súrodencoch alebo pri 2 a viac turnusoch.

Prejsť na začiatok

Zaži úžasný týždeň s originálnymi LEGO® stavebnicami

Tím Tvorivé stavebnice pripravuje počas letných prázdnin nezabudnuteľný denný LEGO® tábor pre deti. Denný tábor LEGO® Tvorivé stavebnice inšpiruje budúcich inžinierov a hravou formou rozvíja zručnosti, ktoré sú nevyhnutné pre budúce úspechy vašich detí. To všetko prostredníctvom hier, súťaží a zábavy. Naši malý inžinieri zažijú fantastický týždeň v znamení LEGO® aktivít a hravého učenia.

Zameranie tábora: Rozvoj technicko-logického myslenia formou stavenia LEGO® projektov. Učenie sa základom fyziky, matematiky a meraní skladaním a testovaním projektov z LEGO®

Stručné špecifiká tábora: Denná forma 8:00 – 17:00, súčasť denného tábora je obed a pitný režim na celý deň
Mládežnícke stredisko, Okružná 13, 821 04 Bratislava

Najvhodnejšia veková skupina: 6-11 rokov

Stravovanie/pitný režim: Obedy dodávkou cateringovej služby (polievka + hlavné jedlo), Pitný režim na celý deň, olovrant

Cena: pre prvých 30 prihlásených 119,-/dieťa/turnus, Cena 139,- Eur/dieťa/turnus. Viac na tvorivestavebnice.sk

Prejsť na začiatok

Aj cez prázdniny to v The Little Gym žije

Ponúkame pre vaše deti vo veku od 3-10 rokov prázdninový program plný zábavy, pohybu, tvorivých dielní, pri ktorom sa zahrajú s kamarátmi a naučia sa veľa nových vecí. Budú športovať, hrať hry, kresliť, tvoriť a budú rozvíjať svoje pohybové schopnosti a zručnosti. Cvičebný program prebieha zábavnou a nesúťažnou formou podľa nášho celosvetového kurikula vo veľkej farebnej telocvični, ktorá je určená výhradne pre deti.

Zameranie tábora: športovo-pohybový tématický denný/týždenný tábor

Stručné špecifiká tábora: Každý deň má prázdninový kemp novú zábavnú tému a aktivity, ktoré sa menia, takže deti zažijú denne nové dobrodružstvá. Môžete očakávať profesionálny prístup našich inštruktorov, bezpečné priestory, stravu a pitný režim, ktoré sú zabezpečené počas celého dňa.

Najvhodnejšia veková skupina: 3-10 rokov

Stravovanie/pitný režim:  v cene je zahrnuté: strava počas celého dňa (desiata, obed, olovrant), celodenný pitný režim

Cena:  členovia: 140,- Eur/ 16,- Eur (poldeň), nečlenovia: 165,- Eur/ 19,- Eur (poldeň), súrodenec:  10% zľava, druhý týždeň rovnaké dieťa: 10% zľava

Prejsť na začiatok

Veľký svet malých v Detskom múzeu SNM

Aj toto leto sme pripravili skvelý denný tábor, vychádzajúci z našej aktuálnej ponuky interaktívnych výstav. Bohatý edukačný a animačný program letného tábora sprevádzaný profesionálnymi animátorkami priblíži svet Hrdinov všedného dňa a naučí Múdro sporiť a rozumne míňať. Deti navštívia hasičskú stanicu a prídu k nám aj policajti so psíkmi. V jeho rámci sa deti zoznámia s prácou záchranárov, hasičov a policajtov a to nielen na našej výstave ale aj návštevou hasičskej stanice a stretnutím s policajnými psíkmi či kurzom prvej pomoci od ozajstných záchranárov. V rámci druhej výstavy sa hravou a pútavou formou sa tiež deti oboznámia so základnými finančnými pojmami, zákonitosťami sveta financií a materiálnymi hodnotami. Absolvujú výlet do Kremnice, kde navštívia múzeum a Mincovňu. Tvorivé dielne ponúknu možnosť vyrobiť si zaujímavé výrobky.

Termín: 3. – 7. 7. 2017, 10. – 14. 7. 2017, od 8.00 do 16.00 – 16.30

Program: aktivity v rámci interaktívnej výstavy „Hrdinovia všedného dňa“, návšteva hasičskej stanice v Bratislave, stretnutie s policajnými kynológmi a ich psíkmi, kurz prvej pomoci od záchranárov z Falck Záchranná a. s., aktivity v rámci výstavy „Múdro sporiť a rozumne míňať,“ jednodňová exkurzia zameraná na razenie mincí v Mincovni a návštevu Múzea mincí a medailí v Kremnici, návšteva numizmatického kabinetu Historického múzea SNM.

Najvhodnejšia veková skupina: 7 – 12 rokov

Stravovanie/pitný režim: obed a pitný režim zabezpečený

Cena: 110 €/dieťa

Prejsť na začiatok

Letný stanový tábor s TAHAMATAM

Letný stanový tábor je trochu romantika, trochu dobrodružstvo, trochu adrenalín, trochu zábava, ale v neposlednom rade najmä obrovský zážitok. Deti si na vlastnej koži vyskúšajú aké to je žiť v prírode, či spať v spacáku, naučia sa ako si založiť oheň, alebo ako si urobiť prístrešok v prírode. Zažijú nevšedné aktivity a zahrajú si hry, aké ešte nehrali, a nájdu si kopec nových kamarátov. Celým táborovým programom deti sprevádza tím kvalifikovaných vedúcich, ktorí sú rovnako nadšení pre dobrodružstvo a zábavu.

Zameranie: Stanový tábor v prírode zameraný na dobrodružstvo a nevšedné aktivity a zážitky.

Stručné špecifiká: Na deti čaká spanie v stane, večerné opekačky, nočná hra, hľadanie pokladu, etapové hry, streľba z luku, jazda na koni, kúpanie na kúpalisku.

Najvhodnejšia veková skupina: 8 – 16 rokov

Stravovanie/pitný režim: Strava 5x denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) a pitný režim. Stravu si  zabezpečujeme sami, vďaka čomu máme dobrú kontrolu nad kvalitou stravy a pri varení používame výhradne čerstvé potraviny.

Cena: 112 Eur / 9 dní

Prejsť na začiatok

Denný tábor DogTime

Nechajte nazrieť vaše detičky bližšie do sveta psov. Sme jedinečný denný tábor, v ktorom budú vaše deti po celý čas sprevádzať psy. Budú na ne čakať certifikovaní inštruktori a ich canisterapeutickí certifikovaní psíkovia, o ktorých sa deti naučia starať, kŕmiť, česať a ošetrovať ich. Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili, odreagovali a zrelaxovali, pričom budú dôležitú úlohu spĺňať práve naše canisterapeutické psy. Deti si veľmi nenásilnou formou vybudujú základné poznatky o psoch, pričom väčšia časť programu sa bude odohrávať vonku na čerstvom vzduchu.

Zameranie: Detský denný tábor so zameraním na oboznámenie sa s kynológiou a aktivitami s tým spojenými.

Stručné špecifiká: Deti čakajú hry, súťaže, tvorivé dielne, videoprezentácie, ukážky dogdancingu, dogfrisbee, ukážky výcviku služobných psov, návšteva veterinára, ukážka práce záchranárov, a mnoho iných aktivít.

Najvhodnejšia veková skupina: od 5 do 11 rokov

Stravovanie/pitný režim: v cene je zahrnutá desiata, obed, olovrant a celodenný pitný režim

Cena: 135 Eur / týždeň (je možné objednať aj individuálne dni – 27 Eur /deň)

Prejsť na začiatok

Denné tábory v Kids Point

Zameranie: Rôzne druhy denných táborov kde si vyberie každý.

Stručné špecifiká: Tábory sa odohrávajú v Bratislave od 8:30 do 17:30. Logopedický tábor – pomôže deťom so správnou výslovnosťou hravou formou. Do pozornosti dávame aj Eko-recyklo tábor, každý deň sa zameriame na iný materiál a budeme veľa vyrábať. Okrem iného každý deň budeme tráviť aj vonku ale aj vo vnútri.

Najvhodnejšia veková skupina: 4 až 14 rokov

Stravovanie/pitný režim: Stravovanie zahŕňa desiatu, obed, olovrant a pitný režim počas celého dňa.

Cena: 110-129 EUR / 5 dní, 15% zľava na všetky tábory pri platbe do konca mája

vsetky_tabor_a3_2017-small

Prejsť na začiatok

Denné tábory

Občianske združenie Preliezka sa už 14 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov v Bratislave a blízkom okolí. Najväčšou výhodou denných táborov je fakt, že svoje ratolesti máte neustále pod kontrolou. Večer ich máte doma a môžete sa im venovať!

Pre deti neustále pripravujeme nové a nové zaujímavé programy viacerých denných táborov a to nie len počas letných ale aj počas jarných a jesenných prázdnin. Na leto 2017 sme si pre vaše ratolesti pripravili viac ako 25 rôznych tematických programov. Počas dňa je o deti postarané v tematicky rôzne zameraných táboroch v Bratislave a blízkom okolí. Za samozrejmosť považujeme vysoko profesionálnu a kvalitnú starostlivosť. Kvalifikovaní a pedagogicky vzdelaní vedúci sú pripravení zabávať všetkých zúčastnených pri dobrodružných a tímových hrách tak, aby zvíťazila spoločná snaha a radosť a v neposlednom rade aj praktické vedomosti z rôznych oblastí života.

Zameranie: Rôzne druhy denných táborov kde si vyberie každý malý nezbedník i veľká slečna.

Stručné špecifiká: Tábory sa odohrávajú v Bratislave a v blízkom okolí (podľa druhu tábora). Zo dňa na deň sa z nich môžu stať herci, ktorí budú hviezdami pódia. Fotografi, ktorým cez objektív neunikne žiadny dôležitý záber, alebo dokonca pátrači, ktorí podrobným skúmaním vyriešia aj tú najväčšiu záhadu.

Najvhodnejšia veková skupina: 3 až 14 rokov

Stravovanie/pitný režim: Stravovanie zahŕňa desiatu, obed, olovrant a pitný režim počas celého dňa.

Cena: 104-159 EUR / 5 dní

Prejsť na začiatok

Podobné články