Necestujte ďaleko a zažite more zážitkov na Slovensku! Dôvody, ktoré vás presvedčia.

Thumbnail
Kategórie:

Konečne je tu leto a spolu s ním dovolenky a zaslúžený oddych. Hoci mnoho ľudí volí dovolenku v zahraničí, my však vieme, že nie je všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá. Prinášame vám niekoľko dôvodov, prečo sa skutočne oplatí dovolenkovať na Slovensku.

1. Preplnené letoviská

Ľudia takmer dva roky vôbec necestovali a preto tento rok budete radi, ak nájdete miesto na pláži pre vašu osušku. Samozrejme, globálna kríza sa dotkla aj cien pohonných hmôt, čo ovplyvnilo aj ceny letiskových poplatkov a leteniek. Dovolenka v zahraničí vás preto môže vyjsť poriadne draho. Ak sa rozhodnete dovolenkovať na Slovensku, nemusíte precestovať veľké vzdialenosti, a tak ušetríte na pohonných hmotách, diaľničných poplatkoch a hlavne vaším časom stráveným na cestách. Na dovolenku sa vôbec nemusíte vybrať autom. Bez problémov môžete nasadnúť na vlak a urobiť vašej rodine nezabudnuteľný výlet.

  1. Rozmanitá krajina

Aj napriek tomu, že je naša krajina malá, nemožno jej odoprieť, že okrem mora tu máme takmer všetko. Na severe krajiny si môžete užiť dovolenku v horskom prostredí Vysokých Tatier. Okolo Štiavnických vrchov nájdete mnoho krásnych miest bohatých na pamiatky a atrakcie pre vás aj vaše ratolesti a západné Slovensko sa môže pýšiť Slnečnými jazerami či Aquaparkom.

  1. Aj na Slovensku môžete zažiť more

Napríklad more zážitkov v hoteloch siete TRINITY. Okrem toho, že si môžete vybrať hotel z troch najvyhľadávanejších lokalít pre dovolenky s deťmi na Slovensku, výberom ktoréhokoľvek hotela z našej siete máte viac než isté, že vaše deti sa rozhodne nudiť nebudú. „Animačný program v hoteloch siete TRINITY neznamená len návštevu animátora 2x denne pri bazéne. Je to celodenná zábava. Čakajú na vás jogové rána, zábavne hry a aktivity počas celého dňa, súťaže, koncerty maskotov, bubnová šou, penové párty, tvorivé kreatívne dielne, mobilné planetárium, či kúzelníci, prosto zábava za každého počasia“ hovorí Iveta Petrušová, manažérka animačného tímu a dodáva: „Každý hotel má navyše svoje vlastné kino Mediatro, v ktorom premietame deťom rozprávky. Taktiež si rodičia môžu spolu s deťmi niečo ukuchtiť v našom kulinárskom štúdiu Foodie spolu s našimi šéfkuchármi a nebude chýbať ani voda! Veľa vody v našom Aquaparku a vodných svetoch 4elements“. V hoteloch siete TRINITY sa zabavia malí aj veľkí, na tých veľkých čaká oddych, relax a wellness, hudobné večery a výnimočný gastronomický zážitok.

  1. Príspevok od zamestnávateľa

Od 1. januára 2019 prišiel do platnosti zákon o rekreačných poukazoch, ktoré si môžete uplatniť len na pobyty v rámci Slovenska. V praxi to znamená, že ak pracujete vo firme s viac ako 50 zamestnancami a po dobu dlhšiu ako 24 mesiacov, máte nárok na príspevok 55 % z celkovej výšky výdavkov. Maximálne vám však preplatia 275 eur ročne . To znamená, že v prípade dvoch rodičov máte nárok na príspevok obaja.

  1. Všade dobre, doma najlepšie

Rozhodnutím tráviť dovolenku na Slovensku podporíte náš cestovný ruch- segment, ktorého sa najviac dotkli opatrenia predchádzajúcich mesiacov. Taktiež prispejete k zlepšeniu infraštruktúry u nás a nie napríklad v Chorvátsku a zároveň uvidíte, že aj naše krásne Slovensko nám má stále čo ponúknuť.

Zdroj: www.trinityhotels.sk

Fotogaléria

Podobné články