Najlepšie hračky pod vianočným stromčekom sú tie vnímavé. Teraz ich môžete aj vyhrať 

Thumbnail
Kategórie:

Na premýšľanie o vianočných darčekoch rozhodne nie je priskoro. Ak si to totiž necháte na poslednú chvíľu, hrozí, že v zhone nakúpite množstvo darčekov, za ktoré vyhodíte veľa peňazí, deťom nič nedajú a ešte ich aj rýchlo omrzia. Lepšou voľbou je preto vybrať hračky, ktoré majú pre dieťa pridanú hodnotu a uprednostniť kvalitu pred kvantitou. Takéto hračky nájdete v sieti hračkárstiev TOYETO, ktoré si pre vás pred Vianocami pripravili zaujímavé súťaže. 

Ako teda vybrať správnu hračku, ktorú deťom darujete (nielen) na Vianoce? Odborníci sa zhodujú na tom, že jedna kvalitná hračka dokáže plnohodnotne zastúpiť viacero lacnejších hračiek bez nápadu. To, že deti sa niektorým hračkám potešia len na krátku chvíľu a potom ich nechajú zapadať prachom, sa dá vysvetliť jednoducho: ide o hračky, ktoré nepodnecujú ich tvorivosť a fantáziu a deti nemajú potrebu ich ďalej skúmať – nie je už čo. Oproti tomu hračky, ktoré si vyžadujú, aby sa do hry s nimi deti aktívne zapájali, premýšľali a tvorili, ich nielen zaujmú, ale dokážu rozvíjať ich schopnosti. Presne tieto atribúty by mal správny vianočný darček spĺňať.

Kde ten správny darček nájsť?

Ak by sa vám podľa predošlých viet zdalo, že výber správneho vianočného darčeka pre deti je náročnou úlohou, potešíme vás. V hračkárstve TOYETO tento precízny výber urobili namiesto vás. Každý produkt, ktorý u nich nájdete, totiž vopred osobitne posúdili. ,,Máme zásady, podľa ktorých vyberáme hračky. Musia byť naozaj edukatívne, bezpečné, vyrábané ekologicky, no a v neposlednom rade musíme poznať výrobcov,” prezrádza Dominik Rusňák, ktorý stojí za sieťou hračkárstiev TOYETO.

Každá z hračiek, ktorú u nich nájdete, tak má svoj príbeh a pridanú hodnotu v podobe tvorivého potenciálu a zvedavosti, ktoré podnietia u každého dieťaťa. Vnemové hračky pre najmladšie deti, hračky na rozvoj jemnej motoriky, vzdelávacie a vedecké hračky či spoločenské hry pre všetky generácie. To všetko nájdete na jednom mieste. TOYETO je alternatíva pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o vnímavé hračky a chcú deťom na Vianoce priniesť niečo kvalitnejšie, lepšie, trvácnejšie.

Darčeky môžete aj vyhrať

Samozrejme, Vianoce nie sú iba o darčekoch a to v TOYETO dobre vedia. Vianoce sú aj o detskej radosti a splnených snoch – a s tým sa TOYETO tento rok rozhodlo pomôcť. Vo všetkých desiatich predajniach TOYETO teraz nájdete špeciálne vianočné listy, kde môžu deti svoje vianočné priania nakresliť. Každý piatok až do 20.12. na každej predajni prebieha losovanie o splnenie želania z jedného vianočného listu. Do Vianoc tak odmenia až 70 detí! Zapojenie sa do súťaže nie je podmienené nákupom v TOYETO.

Ak si však z ich ponuky vnímavých hračiek vyberiete a nakúpite na www.toyeto.sk, zaradíte sa do súťaže o nákup za 100 €. Tá prebieha do 15. 12. a platí len pri nákupe cez e-shop. Vyhrať môže až 20 z vás! Ďalší dôvod myslieť na vianočné darčeky v predstihu.

SÚŤAŽ NÁJDETE TU:

Podobné články