Módna návrhárka pre dievčatá – buď cool a trendy!

Thumbnail
Kategórie:

Perfektné kreatívne zošity pre všetky dievčatá, ktoré sa chcú stať módnymi návrhárkami!

Toto majú všetky dievčatá rady. Už odmalička a nevyrastú z toho ani v škole J Knižky, ktoré obsahujú modely, šablóny a kresby. Na základe nich si môžu vytvárať svoju trendy kolekciu! Alebo cool kolekciu.

Práve vyšli dve takéto knižky. Módna návrhárka – buď trendy a buď cool.
Ak ťa baví vytvárať vlastné modely, kombinovať vzory látok a navrhovať doplnky, je to presne pre teba.
Kreatívny módny blok, s ktorým sa zabaví každé dievča, preskúša svoju kreativitu, ale aj šikovnosť pri vystrihovaní a obkresľovaní.

Vyber si vzor látky – v bloku je niekoľko rôznych vzorov: smajlíkové, pestrofarebné, zlaté. Tigrované, vesmírne, srdiečkové, aj šťavnaté ovocné.
Potom prilož šablónu. Na začiatku sú dve ružové šablóny a môžeš si vybrať nohavice, sukňu, blúzku, šaty…jednoducho, čo sa ti hodí. Obkresli obrysy a vystrihni.

Hotové tričko, nohavice, šaty či rôzne doplnky potom nalepíš na obrázok modelky. V knižke je celkovo 36 modeliek, ktoré môžeš obliecť. 12 pestrých vzorov, 2 spomínané šablóny a samolepky. Tými môžeš ozdobiť výsledný outfit. Je tam samolepka náramku, náušníc, krásna čelenka, topánočky, ale aj náhrdelník, prívesok na krk, či kabelka.
Po ozdobení samolepkami môžeš vyfarbiť zvyšok podľa svojej fantázie. Predstavivosti sa medze nekladú, tak sa do toho pusť a navrhni vlastnú trendy kolekciu!

S dvomi knižkami Módna návrhárka – buď cool a trendy sa veru nudiť nebudeš!

 

Podobné články