Misia Eva pokračuje!

Thumbnail
Kategórie:

Darček pre vaše dieťa na Vianoce? Máte po probléme. Misia Eva v Thajsku je ideálnym darčekom, ktorý poteší, pobaví, aj niečomu priučí.

Deti sa konečne po dvoch rokoch dočkali. Ak ste aj vy čítali knižku Misia Eva – prísne tajné od Tamary Heribanovej, určite vám teraz srdce zaplesá: je tu pokračovanie a tentoraz v Thajsku!

 

Spomínate si ešte na malú Evičku, ktorá sa rozhodla zachrániť manželstvo svojich rodičov, ktorému hrozil rozvod? Možno ste jej držali palce, aby uspela so svojim tajným plánom…možno ste si zamilovali niektoré postavy ako sesternicu Lilly či Luisa Aubergina…a možno ste škrípali zubami pri Sidónii Malinovej, ktorá mnohým pripomína tú najhoršiu učiteľku, akú ste kedy zažili.

 

 

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/61193192/misia-eva-v-thajsku.jpg

 

 

Pokračovanie príbehu rodiny Šidlovcov je konečne na svete v knižke Misia Eva v Thajsku. Ako teda viete, Evka prísne tajnú misiu splnila. Nielenže vyhrala exotickú dovolenku, ale podarilo sa jej vrátiť lásku rozhádaným rodičom. Už zasa sú kompletná rodina a všetko nasvedčuje tomu, že pobyt v ďalekej Ázii bude pre nich len o oddychu. Lenže to ani náhodou! Evka má totiž ešte jeden veľký sen.

Ako sa toto rozprávanie plné napätia a humoru skončí, zistíte až keď si prečítate ďalšiu tajnú misiu v mene dobrodružstva a lásky. Pobavíte sa, zažijete napínavé putovanie a nielen deti nadchnú opäť úžasné ilustrácie Petry Hilbert.

„Vždy, keď píšem pre deti, predstavujem si, čo by som chcela v knihe mať keby som ja sama bola osemročnou,“ rozpráva autorka Tamara Heribanová. „A ono to nie je až také ťažké, pretože to dieťa som si zo seba nevyhnala a ani si ho vyhnať nechcem. Svojich detských čitateľov poznám, pozorne ich počúvam, ich pohľad na svet je pre mňa dôležitý.“


Darček pre vaše dieťa na Vianoce? Máte po probléme. Misia Eva v Thajsku je ideálnym darčekom, ktorý poteší, pobaví, aj niečomu priučí.

Podobné články