Zoznámte sa s Legendiou!

Adresa Plac Atrakcji 1, 41-501 Chorzów Email Telefón +48 666 031 196 Web www.legendia.pl

Takmer 60 rokov tradície, viac ako 40 atrakcií pre každého

Legendia – Sliezske veselé mestečko je v Sliezsku atrakciou číslo 1 a zároveň najväčšítematický zábavný park v Poľsku! Už takmer 60 rokov garantuje dokonalú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií. Na 26 ha, v krásnom prostredí plnom zelene, v blízkosti čarovného jazera, sa nachádza viac ako 40 atrakcií z kategórie detských, rodinných a extrémnych. Na návšteníkov čakajú dobre známe a obľúbené atrakcie ako napr. čertovský mlyn (Legendia Flower), veľké lietadlá (Dream Flight Airlines) či šálky (Tea Cups), ale aj rôzne novinky, o. i. Diamond River – šmykľavka do vody z výšky 8 a 12 m alebo dych vyrážajúci Lech Coaster – ocenený titulom Best Coaster 2017 v prestížnej tematickej súťaži o najlepší európsky rollercoaster za rok 2017.

csm_Dream_Flight_Airlines_Legendia_adc9ad0146

Hitom sezóny 2018 je Bazilišok – jediná rodinná atrakcia typu Interactive Dark Ride v Poľsku a zároveň jedna z najmodernejších atrakcií na svete. Bazilišok nemá ani vekový, ani vzrastový limit, preto umožňuje fantastickú zábavu návštevníkom všetkých vekových kategórií.

Náštevou Legendie sa prenesiete do magického sveta zábavy, v ktorom dominujú legendy, rozprávky a príbehy.Spoznajte legendu o podzemnom trpaslíkovi Skarbnikovi – sliezskom, dobrom škriatkovi, o Lechovi – legendárnom zakladateľovi poľského štátu, kvete paprade, hrôzostrašnom Baziliškovi a mnoho iných príbehov vyjadrených o. i. prostredníctvom tematizácií, vďaka čomu sa dlhšie uchovajú v pamäti, vyvolajú silný dojem a zaručia veľkú dávku radosti.

Navštívte Legendiu a objavte svet magickej zábavy!

Legendia v číslach:

viac ako 40 atrakcií pre každého
5 tematických zón
26 hektárov zelene a zábavy
11 gastronomických bodov
takmer 60 rokov tradície
viac ako 800 druhov rastlín na území par

Otváracia doba:

kalendarz-aktualizacja-lipiec

Cenník pre jednotlivcov nájdete tu!

Zdroj: www.legendia.pl