Športpark Lúčky

Adresa Lúčky č. 538 , 034 82 Lúčky Email sportparklucky@gmail.com Telefón 0917 120 958 Web www.facebook.com

ŠPORTPARK LÚČKY – bowling&tennis – multifunkčné športové centrum.

ŠPORTPARK LÚČKY – bowling & tennis – multifunkčné športové centrum sa nachádza v krásnom tichom horskom prostredí Kúpele Lúčky. Je ideálnym miestom pre hostí, ktorí uprednostňujú aktívny oddych a zábavu po náročnom dni.

Centrum ponúka širokú možnosť využitia služieb športu:

-2 tenisové antukové tenisové kurty

-4 bedmintonové ihriská

-2 bowlingové dráhy

-bar s kapacitou 40 miest

-letná vyhliadková terasa, prekrytá s kapacitou 50 miest – vo výstavbe

Tenis a bedminton

Súčasťou športového centra sú 2 antukové tenisové kurty, s pevným samozavlažovaním.

Jeden kurt je prekrytý pevnou oceľovou konštrukciou, na ktorej je umiestnená zaťahovacia plachta pre prípad dažďa, s umelým osvetlením a v zimnom období aj vykurovaná / momentálne vo výstavbe/. Na druhý kurt je možné umiestniť 4 bedmintonové kurty.

Bowling

Nová a moderné vybavená bowlingová hala ponúka ideálne spojenie zábavy a oddychu. Máme pre Vás pripravené 2 bowlingové dráhy, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov všetkých vekových generácií. Otvorený priestor, nové a kvalitné vybavenie, moderný štýl vytvárajú tú pravú bowlingovú atmosféru.

Zariadenie poskytuje komplexné služby pre usporiadanie tenisových turnajov, firemných športových dní pre spoločnosti a ich zamestnancov, obchodných partnerov, alebo pre Vás a Vašich priateľov – tenis, bedmintom, bowling, príjemné posedenie v bare, ubytovanie, stravovanie, kúpanie a množstvo turistických a cykloturistických výletov, napr. výstup na vrch Choč, výstup na Starhrad a iné.

Zdroj: www.facebook.com