ŠPORT CENTRUM LUČIVNÁ

Lyžiarske stredisko leží v prekrásnom a tichom údolí národného parku Malá Fatra, medzi obcami Párnica a Zázrivá.

Lyžiarske stredisko leží v prekrásnom a tichom údolí národného parku Malá Fatra, medzi obcami Párnica a Zázrivá. Lyžiarsky areál je obkolesený prírodnou scenériou Malej Fatry v údolí riečky Zázrivka. Stredisko ponúka denne upravované lyžiarske zjazdovky pre všetky  typy lyžiarov od začínajúcich cez pokročilých až po tých najnáročnejšich (viď mapku strediska).

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/84633643/mapa.jpg

V letných mesiacoch v stredisku prevádzkujeme dve downhillové trate pre cyklistov a v blízkej budúcnosti k už fungujúcim tratiam pribudne nová trať pre zjazdárov na horských bicykloch.

K DISPOZÍCII SÚ PRE LYŽIAROV

* 2-sedačková lanová dráha
* 5 lyžiarskych vlekov  
* skikrosová dráha  
* detský baby lift
* detská škôlka

V stredisku prevádzkujeme plno automatické zasnežovanie, ktorým dokážeme zasnežiť 2/3 našich tratí (to je 2100 metrov).

Samozrejmosťou v areáli je bezplatné parkovanie 30m od lanovky, lyžiarska škôlka, lyžiarski inštruktori, požičovňa lyží a snowboardov, ski servis, lyžiarska služba, požičovňa štvorkoliek a snežných skútrov, odbavovací bezdotykový systém lyžiarskych lístkov, technické zasnežovanie zjazdoviek a hlavne vyškolená obsluha nami prevádzkovaných zariadení.

 

Magura - Športcentrum Lučivná

 

Stredisko ŠPORTCENTRUM LUČIVNÁ ponúka pre návštevníkov nielen zimné vyžitie ,ale aj letné aktivity.Z tých starších sú to:

– dva tenisové kurty s umelým povrchom

– voleyballové ihrisko s umelým povrchom

– futbalové trávnaté ihrisko

– detské ihrisko

– trampolína pre deti

A  tohto roku pribudla do nášho repertoáru  aj lukostreľba a streľba s kuše,kde sa pod vedením skúsených inštruktorov naučíte loveckému umeniu časov dávno minulých.

V prevádzke je aj novovybudovaný  lanový park pre dospelých aj deti,ktorý je súčasťou indiánskeho mestečka hneď pri hoteli.

Pre bikerov sú to dve trate na downhill,ktoré sú v prevádzke vo vždy dopredu určených dňoch.

Pre pamätníkov sú k dispozícii za symbolický poplatok chodúle,ktoré dokážu preveriť Vašu schopnosť udržať rovnováhu.

Taktiež je možné si zahrať petanque,badminton ,stolný tenis alebo navštíviť wellnes centrum v hoteli Smrečina,ktorý je súčasťou strediska.