Ski TMG Remata

Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata je priateľské k deťom. Na svoje si prídu menší aj väčší lyžiari a snowboardisti.

Zjazdovka v lyžiarskom stredisku Ski TMG Remata je dlhá 500 m, malý lesík ju rozdeľuje na 2 časti. Jej charakter a prevýšenie 90 m ju radí medzi stredne náročné zjazdovky. Lyžiarsky svah má večerné osvetlenie a je umelo zasnežovaný, aby bolo možné vytvoriť pre lyžiarov tie najlepšie podmienky, ktoré prekonajú i prechodné oteplenie. Pre zabezpečenie kvalitných podmienok pre lyžovanie je zjazdovka upravovaná dvakrát denne, vždy v čase 16:00 – 18:00 a po skončení večerného lyžovania po 21:00. V čase medzitým, teda každodenne počas lyžiarskej sezóny od 9:00 do 16:00 a od 18:00 – 21:00 je svah k dispozícii všetkým lyžiarom. Prijmite naše pozvanie!

Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata ponúka možnosti lyžovania aj pre malých lyžiarov. Naučiť sa lyžovať môžu na vyhradených detských vlekoch a tiež pod odborným vedením skvelých inštruktorov. Práve preto je lyžiarske stredisko Ski TMG Remata dobrou voľbou pre mladých, rodiny, školské lyžiarske kurzy, ale aj firemné akcie. Pravidelne sa na Remate konajú aj rôzne športové podujatia a súťaže.

 

Pre deti

 

Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata je priateľské k deťom. Na svoje si prídu menší aj väčší lyžiari a snowboardisti. Máme pre nich pripravené až 2 detské vleky s dĺžkou 50 m a 100 m. To ale nie je všetko. Na Remate si môžete aj zakorčuľovať na osvetlenom klzisku alebo sa dosýtosti vysánkovať, samozrejme mimo lyžiarskej trate. Ak sa Vaše ratolesti ešte lyžovať nevedia, prípadne sa chcú zdokonaliť, k dispozícii je naša Lyžiarska škola a škôlka, kde sa ne tešia naši profesionálni inštruktori.

 

V lyžiarskom stredisku Ski TMG Remata nezabúdame ani na najmenších a malí lyžiari majú k dispozícii vlastný vlek určený výhradne deťom dlhý 100 m a detský lanový vlek dlhý 50 m, ktorý je súčasťou lyžiarskej škôlky. Používanie detského vleku je úplne jednoduché a zvládnu ho aj začiatočníci. Svojho malého lyžiarika môžete prihlásiť aj do lyžiarskej škôlky, kde ho základom lyžovania a používanie vleku naučia naši skúsení a trpezliví inštruktori.

Technické údaje o detských vlekoch:

 • Slovšport EPV – 300
  • Kapacita: 200
  • Dĺžka: 100
  • Prevýšenie: 20
 • SL (detský lanový vlek)
  • Kapacita: 100
  • Dĺžka: 50
  • Prevýšenie: 0

 

Školské lyžiarske zájazdy

 

Pre školy a školské lyžiarske výcviky má lyžiarske stredisko Ski TMG Remata pripravenú špeciálnu a komplexnú ponuku, ktorá je určená tak pre miestne školy (možnosť denného dochádzania do strediska) ako aj vzdialenejšie školy. Samozrejmosťou je kvalitne upravený svah a spoľahlivé vleky. Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata však ponúka aj ďalšie služby ako ubytovanie, stravovanie, v prípade potreby aj inštruktorov lyžovania a snowboardovania.

Každoročne v lyžiarskom stredisku Remata absolvuje lyžiarsky výcvik približne 300 žiakov a študentov rôznych základných a stredných škôl a aj po jeho absolvovaní sa k nám radi vracajú. Rovnako pre školy a pedagógov sme pre zabezpečenie lyžiarskeho výcviku spoľahlivým a profesionálnym partnerom.

 

Skipassy

 

Lyžiarske stredisko Ski TMG Remata Vám prináša množstvo cenovo výhodných skipassov. Rozdelené sú podľa počtu jázd, počtu dní. Rovnako tak si môžete zakúpiť skipass len na denné alebo len na večerné lyžovanie či snowboardovanie.