Ranč u Indiánky

Adresa Ranč u Indiánky, 901 01 Malacky Email info@rancuindianky.sk Telefón +421 905 215 743 Web rancuindianky.sk

Na farme sa nachádzú kone, ovce, kozy, čínske prasiatka, morky, pávy, holuby, papagáje, psy, mačky, morčiatka…svoj domov tu našlo približne 100 zvierat.

Ranč u Indiánky leží uprostred Záhorskej nížiny v malebnom prostredí, na 13ha lúke medzi dvomi lesmi a tečúcim potôčikom, 250 m za Malackami smerom Bratislava. Naším cieľom je žiť v „Harmónii s prírodou“ nájsť domov pre zvieratá, aj opustené zvieratká, otvoriť zamknuté srdcia v tomto hektickom živote, a učiť sa láske k prírode, ku svojim blízkym, pomáhať postihnutým, aj deťom z detských domovov.. Na našej farme sa nachádzú kone, ovce, kozy, čínske prasiatka, morky, pávy, holuby, papagáje, psy, mačky, morčiatka….(cca 100 zvierat)

Srdečne Vás pozývame na výlet do krásnej prírody na Ranč u Indiánky , kde sa môžete Vy a Vaše deti povoziť , prípadne naučiť sa jazdiť na koni , alebo sa zabaviť na hojdačkách a stráviť príjemný deň so zvieratkami.

 Záhorie ponúka svojim obyvateľom a všetkým návštevníkom široké spektrum možností, ako stráviť voľný čas. Západne od mesta Malacky tečie rieka Morava, východne sa tiahnu Malé Karpaty. Či už uprednostníte osvieženie na miestnom letnom kúpalisku,alebo v krytej plavárni,turistickú prechádzku do kopcov Malých Karpát či po záhorských lesoch a rybníkoch ktoré sú ozajstným rajom pre hubárov a rybárov, návštevu kultúrnych či historických pamiatok, (františkánsky kostol, sväté schody-sú len tri miesta na celom svete, židovskú synagogu, múzeum, kaštieľ a krypty rodu Palfyovcov.. ) alebo si vyberiete niektorú z trás pre agroturistiku, či cykloturistov – vždy to budú chvíle príjemného odpočinku naplnené poznávaním tohto príťažlivého miestočka na Slovensku…

Život na ranči je v ”harmónii s prírodou”. Svoj domov tu našli mnohé, aj opustené zvieratká. Všetci sa tu učia láske k prírode, ku svojim blízkym.

Cenník a možnosti:

  • Jazdecká hodina trvá 60 minút.
  • Pred jazdou môžete ísť na pastvinu pre koníka, naučiť sa ho očistiť, nauzdiť, osedlať a oboznámiť sa so starostlivosťou o koníka.
  • Hodina začína až vstupom na jazdiareň.
  • Pobyt na ranči a povozenie na koni (1 okruh po jazdiarni) / 2 Eur za osobu
  • Povozenie po jazdiarni:  1 veľký okruh  /  1 eur
  • Výučba jazdy na jazdiarni:  15 minút  3,50 eur, 30minút 7 eur, 1hod. 14 eur 10 hod. jazdecký kurz: 120 eur

Zdroj: rancuindianky.sk