Návštevy Farmy Východná

Adresa Východná 465, 03232 Východná Email info@farmavychodna.sk Telefón +421949860944 Web farmavychodna.sk

ZAŽITE TEN PRAVÝ FARMÁRSKY ZÁŽITOK!
Na našej bio-farme môžete nahliadnuť do chovu kráv a ovečiek, pozorovať naživo ako sa dojí mlieko, pohrať sa s teliatkami.

ZAŽITE TEN PRAVÝ FARMÁRSKY ZÁŽITOK!

Na našej bio-farme môžete nahliadnuť do prípravy krmiva pre naše kravy a ovečky, pozorovať naživo ako sa dojí mlieko, stretnúť sa s našimi kravami dospeláčkami, ako aj navštíviť škôlku teliat, kde si môžete pohladkať teliatka, ktoré sa narodili práve dnes! Dozviete sa, koľko má krava žalúdkov, kto je na farme najsilnejším človekom, ale aj to, prečo naše kravy majú na farme kaderníctvo a pedikúru, a prečo bývajú v hoteli. Spoznajte zážitkovou formou proces chovu kráv a ovečiek na našej farme, naučte sa viac o výrobe a spracovaní mlieka, ochutnajte tie najčerstvejšie syry ešte predtým, ako poputujú do obchodov, stretnite sa s farmárskymi zvieratami naživo! Toto všetko na Vás čaká pri návšteve najvyššie položenej farmy na Liptove, kde naše kravy pozerajú na Kriváň!

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Cena: 6€ dospelý, €5 dieťa, deti do 3 rokov zadarmo Kontakt: info@farmavychodna.sk Telefón : 0949 860 944 Farma je prístupná celoročne.

Zdroj: farmavychodna.sk