Leto plné dobrodružstiev s ponukami ZSSK

Adresa Rožňavská 1, Email info@slovakrail.sk Telefón 18188 Web www.slovakrail.sk

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s., (ZSSK) pripravila pre letnú sezónu 2012 zaujímavé ponuky na lacnejšie cestovanie vlakom pre školy a väčšie skupiny, ako aj pre rodiny a malé skupiny s deťmi. Vyberte sa s nami na výlet a objavte krásy Slovenska spoločne so Železničnou spoločnosťou Slovensko.

image

imageNárok na ponuku majú

 

Ponuka je určená pre malé skupiny cestujúcich s deťmi, spĺňajúce podmienky SKUPINA MINI (min. 2-členná skupina, max. 5-členná skupina, podmienkou je účasť jedného cestujúceho staršieho ako 18 rokov a aspoň jedného dieťaťa od 6 do 15 rokov).

 

Podmienky zákazníckych ponúk

  • cestovné doklady platia 3 dni (bez ohľadu na vzdialenosť) do 24. hodiny 3. dňa platnosti
  • platia v 2. vozňovej triede vo všetkých vlakoch ZSSK na tratiach ŽSR, TEŽ a OŽ. Vo vlakoch kategórie EC bez zakúpenia príplatku
  • miestenky, lôžkové a ležadlové lístky sa platia v plnej výške
  • cestovný lístok vydaný so začiatkom platnosti v posledný povolený deň predaja platí do 3. dňa platnosti do 24. hodiny, ponuka u zmluvného partnera platí maximálne do 24. hodiny tohto dňa
  • výdaj zákazníckych ponúk je možný len v staniciach s terminálom iKVC
  • ponuky môžu využiť aj cudzí štátni príslušníci za splnenia stanovených podmienok
  • vyššie uvedené ponuky sa nevzťahujú na súkromného dopravcu RegioJet a neplatia vo vlakoch ZSSK kategórie IC
  • nepoužitý cestovný lístok + packing (iba pre celú skupinu) je možné vrátiť najneskôr deň pred prvým dňom platnosti, storno poplatok je 10 % z ceny cestovného lístka. Cestujúcemu sa vykoná návratok len v prípade, ak zostatok určený cestujúcemu bude 1 EUR a viac. Za čiastočne využité cestovné doklady v čase platnosti (aj v prípade, ak cestuje menší počet cestujúcich) a za nevyužité cestovné doklady z dôvodu nesplnenia podmienok preukázania zľavy sa návratky nevykonávajú
  • pri ponuke VLAK A TATRY sa všetky lístky na lanovky v Tatranskej Lomnici vydávajú na základe BEZDOTYKOVÝCH ČIPOVÝCH KARIET – KEY CARDS, vratná záloha za KEY CARD je 2 €.
  • ZSSK nezodpovedá za poveternostné podmienky a nefunkčnosť lanoviek, prípadne uzatvorenia Aquaparku z hygienických či technických dôvodov.

Dovoľujeme si vás upozorniť na termíny jarnej technickej údržby lanoviek v lyžiarskych strediskách Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso a Starý Smokovec. Pri využití ktoréhokoľvek produktu z ponuky LETO 2012 vám ponúkame výhodné ubytovanie a stravovanie u našich partnerov.

Zdroj: www.slovakrail.sk