Koliba u Dobrého pastiera

Adresa Čremošná 8684 , 034 06 Ružomberok Email info@kolibaupastiera.sk Telefón +421 917 980 151 Web www.udobrehopastiera.sk

Precízne ladené drevené stavby a koncepčne vyberaný účel ich využitia vytvárajú príjemné prostredie pre oddych v duchu starej tradičnej drevenej dediny.

U dobrého pastiera, drevený stôl štedro sa prestiera.

Na drevenom stole soľ a peceň chleba

v kolibe z liptovského dreva.

Nech sa páči vstúpte a cíťte sa u nás ako doma.

 

Ako na dedine

Precízne ladené drevené stavby a koncepčne vyberaný účel ich využitia vytvárajú príjemné prostredie pre oddych v duchu starej tradičnej drevenej dediny. Drevenice, kaplnku a humno dopĺňa studňa, prekryté ohnisko či prameň vody s drevenou strieškou a oproti na lúke sa pasú ovce.  Nad tým všetkým, len niekoľko krokov po chodníčku stojí drevený kríž.

Stará Koliba

Drevo a kameň. Základné prírodné stavebné materiály našich otcov a starých otcov použité pri stavbe Koliby u dobrého pastiera dodávajú našej prvej kolibe osobité čaro. Štýlovo a s citom ladený interiér umocňuje pocit návštevy starej Liptovskej svetlice na dedine u prastarých rodičov.

Richtárka

Richtár a jeho žena  richtárka, „hrali“ na dedine prvé husle. V tej našej dedinke U dobrého pastiera je to rovnako. Koliba Richtárka hrdo napĺňa svoje poslanie a prináša atmosféru štýlovej starej kuchyne z liptovskej drevenice. V takejto kuchyni sa hostia vítajú výborným jedlom a dobrý pitím.

Náš areál ponúka množstvo príležitostí na vyžitie spojených s rôznymi službami. Naším základným pilierom sú predovšetkým reštauračné a ubytovacie služby. Ale dávame do pozornosti tiež darčekovú predajňu či predajňu pečiva pripraveného a pečeného v našej pekárni – výborný chlieb, či sladké a slané pečivo. Vybrať si môžete taktiež z tradičných  syrových špecialít.

V prípade záujmu o niektorú „U dobrého pastiera“ nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 917 980 151, alebo mailom na info@kolibaupastiera.sk.

Zdroj: www.udobrehopastiera.sk