Kart One Arena

Adresa Kopčianska 82 , 851 01 Bratislava Email kartarena@kartarena.sk Telefón +421 911 818 122 Web www.kartarena.sk

Najväčšia motokárová indoor hala na Slovensku.

Kart One Arena ponúka skúseným i neskúseným jazdcom, mužom a ženám bez rozdielu veku možnosť prežiť radosť, vzrušenie z rýchlej jazdy a vďaka adrenalínu zabudnúť na starosti všedného dňa. Niekoľko kôl na našich motokárach urobí z kohokoľvek opäť malých chlapcov a dievčatá, s blýskavým pohľadom a mierne fanatickým úsmevom. Vznikajú nové priateľstvá, pracovné vzťahy a Vaši obchodní rivali sa stávajú Vašimi spojencami.

kart akcia

Kladieme veľký dôraz na bezpečnosť našich zákazníkov. Pozdĺž celej dráhy sú ochranné zariadenia v podobe certifikovaných plastových bariér od spoločnosti „TECPRO barriers“ s kombináciou pneumatík spevnených plastovými obrubami. Prilby a ochranné vesty pre lepšiu bezpečnosť jazdcov sú od samého začiatku bezplatnou samozrejmosťou. Za symbolický poplatok si môžete zapožičať overal na motokáry pre lepší pocit z jazdy a kameru pre zachovanie zažitkov. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy pripravený Vám zodpovedať otázky, poradiť a poprípade inak pomôcť.

kart bar

 

Príjemné a plne klimatizované prostredie nášho „industriálneho“ baru s kapacitou 56 miest na sedenie, Vám ponúka možnosť po víťaznom preteku znovu načerpať sily. Vaše aktuálne emócie prípadne fotky z adrenalínovej jazdy môžete zdieľať cez sociálne siete priamo z našej kaviarne prostredníctvom bezdrôtového free wifi pripojenia. Veľké a rozmerné okná umožňujú výhľad cez tunel na dráhu a tak môžete v pokoji pri poháriku a v sprievode príjemnej hudby sledovať dianie na trati. Ďalšou možnosťou je sledovať dianie na dráhe spolu s časomierou na veľkoplošných obrazovkách.

 

Kompletný cenník nájdete TU.

Otváracie hodiny:

  • PONDELOK – PIATOK 14.00 – 24.00
  • SOBOTA – NEDEĽA 10.00 – 24.00

Zdroj: www.kartarena.sk