Jazdecký klub Sahara

Adresa Karlov dvor 91943, Cífer Email info@jksahara.sk Telefón +421944127267 Web www.jksahara.sk

Pozývame Vás na jazdenie na koníkoch a poníkoch, Vaše ratolesti budú mať radosť.

Kde: Karlov dvor 91943, Cífer

 

Náš jazdecký klub si žije celkom kočovným spôsobom, z čarovnej Oravy sa prisťahoval na západ a pre tentokrát zakotvil v staronovom Karlovom dvore. Je to veľmi príjemné prostredie s množstvom miesta pre kone i ľudí, veľké trávnaté výbehy, priestranné boxy, kruhovka, všetky podmienky pre rozvoj nášho športu sú istota, ktorú budeme naplno využívať. Kolektív ľudí je tu veľmi malý a priateľský, takže nájdeme miesto pre každého.

 

Ponúkame: jazdeckú školu, jazda na koni pre verejnosť, celodenné vychaádzky pre pokročilých jazdcov, ustajnenie koní, intenzívne jazdecké kurzy cez prázdniny pre deti od 10 rokov.

Ak si viete aspoň trocha predstaviť nový areál JK SAHARA, asi by sme sa mali presunúť ku koňom. O arabských koňoch bolo povedané viac než dosť. Za päťtisíc rokov ich histórie stihli tieto neopakovateľné zvieratá veľa. A preto si určite dokážete predstaviť malé uši, jasné oči, ušľachtilú hlavu, prepychovú hrivu a chvost. Neveľká kompaktná a originálna stavba tela má magický charakter. Keď k tomu primiešame čarovný temperament, nezvyčajnú vytrvalosť a pekelnú rýchlosť, vykúzlime dokonalého, vznešeného a hravého koňa snov. Toto sú síce krásne a pravdivé, no iba suché slová bez duše. Na nádheru týchto koní sa oplatí dívať, ale až keď začnete rozumieť ich reči, pohybom a signálom, pochopíte dávnu minulosť a prežijete úžasné zážitky na celý život. A preto Vás pozývame. Príďte si vytvoriť vzťah so žijúcim mýtom.

Tešíme sa!

 

Zdroj: JK Sahara

Zdroj: www.jksahara.sk