Hotel pod Lipou ****

Adresa Harmónia 3018, 900 01 Modra Email info@hotelpodlipou.sk Telefón +421 33 640 77 90 Web hotelpodlipou.sk

Hotel Pod Lipou sa nachádza v rekreačnej oblasti Harmonia, situovanej len 2 km od Modry a uprostred pohoria Malé Karpaty.

Hotel ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách, reštauráciu, bar, konferenčné centrum, vonkajší letný bazén, detský bazén a veľa ďalších športových zariadení. Vo všetkých priestoroch môžete zdarma využívať Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko.

bathroom

Všetky izby v Hoteli pod Lipou sú klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarom, bezpečnostnou schránkou, písacím stolom, priestorom na posedenie a súkromnou kúpeľňou.

apartment1

Jedlá si môžete vychutnať v hotelovej reštaurácii Harmonia s kapacitou 60 miest. K dispozícii máte bohaté raňajky formou bufetu s vysoko kvalitnými slovenskými surovinami priamo z trhu. Obedy a večere sa podávajú z jedálneho lístka, s možnosťou výberu z degustačného jedálneho lístka alebo z jedálneho lístka kombinujúceho jedlo a víno. Vo vstupnej hale je k dispozícii lobby bar a pre milovníkov rumu, koňaku a cigár zas štýlový salónik Kapitánova kajuta.

IMG_9721

K ďalšiemu vybaveniu patria 2 tenisové kurty, ihrisko pre plážový volejbal, futbalové a basketbalové ihrisko, 2 ihriská na petanque, lanový areál Jelšovisko, ateliér keramiky Aplinka a detské ihrisko. V ubytovacom zariadení máte k dispozícii požičovňu bicyklov a športových doplnkov, službu stráženia detí, služby práčovne a žehlenia a kyvadlovú dopravu. K dispozícii sú vám aj masáže.

IMG_9835

V okolí môžete navštíviť zámok Červený Kameň vzdialený 8 km alebo Bratislavu, ktorá sa nachádza 8 km od hotela.

Zdroj: hotelpodlipou.sk