Hotel Kormorán ****

Adresa Pri hrádzi 33, 931 01 Šamorín – Čilistov Email info@hotelkormoran.sk Telefón +421 31 5909 100 Web www.hotelkormoran.sk

Atraktívny hotel v tichej lokalite neďaleko Bratislavy s pravidelným programom pre rodiny s deťmi.

 

Hotel Kormorán, Šamorín – Čilistov sa nachádza neďaleko Gabčíkovskej zdrže na brehu Dunaja vzdialený len 20 km od Bratislavy. Hotel Kormorán v Šamoríne je situovaný do tichého prostredia na brehu Dunaja.

Okrem ubytovacích a stravovacích služieb ponúkame možnosť organizovania konferencií, kongresov, seminárov, školení, výstav,  ako aj svadieb a rôznych firemných či rodinných osláv, a je vhodným miestom pre rodinné dovolenky.

 

kormo

 

Jedinečné prírodné zaujímavosti ako aj výhodná geografická poloha hotela, vytvárajú podmienky pre aktívny odpočinok a pre poskytovanie širokej škály služieb.
K prednostiam hotela rozhodne patrí široká paleta športovísk a tenisová akadémia Kormorán. Nesmieme zabudnúť ani na celoročne otvorené wellness a fitness centrum, poskytujúce možnosť relaxácie.

3

Hotel leží na medzinárodnej cyklistickej trase Bratislava – Budapešť – Viedeň a od Bratislavy je vzdialený 20 km, od Viedne 75 km a od maďarských hraníc 35 km.

Súčasťou hotela je i prístav s botelom, ktorý poskytuje vodným turistom, cyklistom ako aj ostatným klientom oázu ticha a pohody.

kor

Zdroj: www.hotelkormoran.sk