HOLIDAYPARK KOVÁČOVÁ

Adresa Kúpeľná 1, 96237 Kováčová Email info@holidaypark.sk Telefón +421 (0)45 5445 319 Web holidaypark.sk

Holidaypark Kováčová je novovybudovaný moderný areál, v ktorom prežijete príjemné chvíle oddychu v termálnej minerálnej vode.

Nový Holidaypark vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciu a tešilo sa veľkej obľube návštevníkov. Vybudované bolo už v roku 1969. V roku 2013 bola časť areálu prebudovaná, vďaka čomu je Holidaypark pripravený ponúknuť vám oddych v príjemnej termálnej vode celoročne. Rovnakú vodu, ako využíva Holidaypark Kováčová, využívajú aj Kúpele Kováčová a Národné rehabilitačné centrum, ktoré sa tiež nachádzajú v obci Kováčová.

Obec je dopravne vynikajúco dostupná, pretože sa nachádza medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica, priamo pri rýchlostnej komunikácii, ktorá spája Bratislavu s Banskou Bystricou.

Holidaypark v Kováčovej je obľúbený rodinný aquapark. Disponuje ponukou 9 interiérových aj exteriérových bazénov a ponúka návštevníkom “strechu nad hlavou” aj v prípade nepriaznivého počasia. Občerstvenie je zabezpečené v reštaurácií a 5 bufetoch. Holidaypark organizuje počas celého leta animácie pre deti, počas víkendov aj tematické výpravy a aktivity.

Okrem rozľahlých detských bazénov nájdete v Holidayparku aj detské a dopravné ihrisko. Je známy svojím FIT zameraním, niekoľkokrát denne si môžete zacvičiť vo vode (aquagym, aquazumba, aquatabata, aquadance) aj na suchu (joga, jumping, work out stroje v parku), cvičenie je v cene vstupného.

PROGRAM NA LETO 2018

Snímka obrazovky 2018-06-27 o 13.37.21 Snímka obrazovky 2018-06-27 o 13.28.29

Zdroj: holidaypark.sk