Fatralandia

Adresa Narcisová 17 , 949 01 Nitra Email fatralandia@fatralandia.sk Telefón +421 919 079 401 Web www.fatralandia.sk

Pohyb ako liek, príroda ako dar, originálne zážitky.

NÁŠ CIEĽ JE JEDNODUCHÝ

Chceme deťom a mládeži prezentovať prírodu ako krásny dar, v jej lone ponúkať neopakovateľný a jedinečný zážitok, ako impulz pre zdravý a zodpovedný život. Originálnou hrou, populárnym športom, umeleckou tvorbou, pravidlami samohodnotenia, tímovou družnosťou.

Kids in pool

Programy riadia odborníci s aspektom na vek, zdravie a bezpečnosť. V každom zážitku je skryté malé posolstvo o udržateľnosti veľkého ekologického systému, cieľom je, aby v každom účastníkovi zahorel malý plamienok sebapoznania.

SRDEČNE POZÝVAME

Overené lokality, originálne programy, ktoré realizujú skúsení profesionáli. V zime lyžiarski inštruktori, v lete horskí sprievodcovia, na jeseň a jar in line a plaveckí inštruktori, organizátori švp a iní špecialisti. Dokonale poznajú horské prostredie, odborne a tematicky riadia edukačné a motivačné zážitky s aspektom na vek, zdravie a bezpečnosť.

1 foto k vizitke

25 ročné skúsenosti pretavené do inovácií. To je cieľom špecialistov na zážitkovú pedagogiku združených vo Fatralandii.

Fatralandia organizuje školy v prírode, lyžiarske kurzy, špecializované letné zážitkové kurzy formou originálnych hier, populárnych športov, umeleckou tvorbou, pravidlami samohodnotenia, tímovou družnosťou.

2 foto k vizitke

V ponuke sú:

Zdroj: www.fatralandia.sk