Domček na strome

Adresa Kačín, 831 03 Bratislava - Nové Mesto Email info@ba-lesy.sk Telefón +421 2 547 890 34 Web www.ba-lesy.sk

Ďalším zaujímavý projektom, ktoré pripravili MLB v spolupráci s Magistrátom Hlavného mesta SR Bratislavy pre širokú verejnosť, je domček na strome.

Domček na strome sa nachádza v Kačínskej doline nad chatou Kačín a bude slúžiť záujemcom o nocovanie v prírode.

Cieľom je ponúknuť ľuďom netradičný zážitok, počas ktorého je možné jedinečným spôsobom vnímať všetkými zmyslami okolitú prírodu a tak hlbšie spoznať les. Pobyt v domčeku je maximálnym zážitkom, keď vnímate energiu stromov prechádzajúcich domčekom, počúvate zvuky lesa, pozorujete život v korunách stromov, ako aj ranné prebúdzanie sa okolitej prírody. Je to spôsob ako sa zastaviť z každodenného zhonu, prečistiť si myseľ, oddať sa meditáciám.

Vybavenie domčeka: manželská posteľ a ďalšie samostatné lôžko. Lôžka sú vybavené perinami s posteľnou bielizňou. V domčeku bude inštalované kúrenie a navyše sú tu zaujímavé dizajnové prvky. WC je riešené suchým záchodom. Voda na umývanie je v zásobníkoch. Objekt je vhodný maximálne pre tri osoby, vrátane detí.  Cena za pobyt v domčeku je 100 EUR/noc. Záväznú objednávku posielajte na: info@ba-lesy.sk . Domček sa prenajíma od 10.10.2016.

Zdroj: www.ba-lesy.sk