Detský areál Anička

Adresa Pod šiancom 2, 040 13 Košice - mestská časť Sever Email info@detskyareal.sk Telefón 0918 523 304 Web www.facebook.com

Detský areál sa nachádza v rekreačnej zóne Anička, ktorá je situovaná v mestskej časti Košice – Sever.

Detský areál sa nachádza v rekreačnej zóne Anička, ktorá je situovaná v mestskej časti Košice – Sever. Je obľúbenou zónou oddychu Košičanov už viac ako 30 rokov.

Pre vaše dietky sú pripravené drevené šmýkačky, hojdačky, preliezky, prekážkové dráhy, trampolína, pieskovisko, ping-pongový stôl, kolobežky, pirátska loď. V prevádzke je novo vybudovaný bufet, vonkajšia krytá terasa, miesta s ohniskom a veľkým stolom pre rodinnú opekačku.Súčasťou areálu je minigolfové ihrisko – dráhový golf s betónovým podkladom. Nachádza sa tu 18 rôznych minigolfových dráh. K dispozícii je aj wi-fi pripojenie k sieti internet.Počas horúcich letných dní, Vám ponúkame možnosť prenajať si gril pre príjemné zážitky s vašimi najbližšími.
Vstupné do areálu je 1,50 e na osobu. Držitelia preukazu ZŤP majú vstup zdarma.

Náš areál je neustále v procese rekonštrukcie a inovácií, nové atrakcie priebežne pribúdajú a každý malý i veľký návštevník si určite tú svoju obľúbenú nájde. Tešíme sa na vašu návštevu.

Zdroj: www.facebook.com