Biokúpalisko Sninské rybníky | Snina

Email Telefón Web

Biokúpalisko Sninské rybníky je ideálnym miestom počas horúcich letných dní pre rodiny s deťmi. Kúpalisko pozostáva z troch hĺbkových pásiem, je delené mólami pre plavcov i neplavcov.

Areál prírodného kúpacieho biotopu RO Rybníky je druhým bio kúpaliskom na Slovensku, využívajúcim technológiu samočistenia vody pomocou rastlín a rias. Nachádza sa v regióne Horný Zemplín, na okraji mesta Snina, 3 km od centra. Je obklopený Vihorlatskými vrchmi s cyklotrasami a turistickými chodníkmi na Sninský kameň /1005 metrov nad morom/.

 

Areál pozostáva z kúpaliska s troma hĺbkovými pásmami, delenými mólami, pre plavcov i neplavcov, zo zatrávnených plôch na oddych a zo samotného bazéna slúžiaceho na filtráciu a čistenie vody.

 

Návštevníkom ponúkame:

  • ihriská pre športové aktivity
  • detské ihriská
  • stravovacie a ubytovacie služby.

Ubytovanie uspokojí klientelu s rôznymi požiadavkami na komfort. Ponúkame jednak ubytovanie v trojposchodovej budove hotelového komplexu. Izby sú buď bunkového charakteru alebo apartmány. Časť apartmánov prešla v roku 2008 rozsiahlou rekonštrukciou. V letnej sezóne sú k dispozícii trojizbové chatky. Izby, aj chatky sú vybavené kompletným sociálnym zariadením. Novinkou pre rok 2008 je dokončenie výstavby bazéna, ktorý patrí k areálu zariadenia a je k dispozícii návštevníkom na spríjemnenie pobytu.

 

Júl 09.00 – 21.00 h
August 09.00 – 20.00 h
September 09.00 – 19.00 h

image

Prevádzkový poriadok