Aquapark Trnava

Adresa Rybníková 16, 917 01 Trnava Email info@relaxspacenter.sk Telefón +421 940 631 960 Web relaxspacenter.sk

Ponúka svojim návštevníkom počas októbra množstvo zliav, niektoré sú dokonca až vo výške 50 percent! Deti aj dospelí si v nich užijú zábavu a oddych v každom ročnom období.

K dispozícii máte relaxačný bazén, oddychový bazén, detský bazén, soľnú jaskyňu a vonkajší bazén ako aj vnútornú a vonkajšiu vírivku.

Relaxačný bazén: V tomto bazéne si na svoje prídu všetci vášniví športovci. Bazén má plavecké dráhy ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky.

Oddychový bazén: Oddychový bazén je jednoducho bazén, z ktorého nebudete chcieť odísť! Dokonalú pohodu zabezpečuje 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.

Detský bazén: Pre deti máme pripravených hneď niekoľko vodných atrakcií. V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky a striekajúci nosorožtek.

Vonkajší bazén: Vonkajší bazén sa vyznačuje príjemnou teplotou vody 35-38 °C, tryskami na masírovanie nôh, perličkovými lavicami na sedenie, masážnymi tryskami a k dispozícii sú taktiež dva chrliče vody 72m².

Pravá soľná jaskyňa: V jesennom období treba dbať na prevenciu pred respiračnými ochoreniami. K budovaniu imunity pomáha tiež pobyt v soľnej jaskyni. Svojou mikroklímou je veľmi podobná klíme v prímorských oblastiach. V Aquaparku Trnava využívajú 7 ton soli, ktorou sú pokryté steny a podlaha jaskyne a ktorá má antibakteriálne, mukolytické a protizápalové účinky.

Príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu!

Akcia platí pri kúpe cez eshop.aquaparktrnava.sk do 15. októbra, dovtedy si je možné zakúpiť cez e-shop poukazy na vstupy s platnosťou do 31. mája 2022. Môžu tak poslúžiť zároveň ako vianočný darček.

Zľavy si je možné až do konca októbra uplatniť aj osobne pri kúpe vstupenky priamo na pokladni. Znamená to, že napr. za celodenný vstup pre dospelého do vodného sveta zaplatíte namiesto 21 eur len 10,50 eur.

Zľavy na vstup do wellness priestorov dosahujú výšku až 30 percent. Za celodenný vstup tak namiesto 33 eur, zaplatí zákazník 23,10 eur. Vstupenka do SPA zároveň umožňuje návštevníkovi využívať aj všetky bazény a vodné atrakcie.

Zľavy poskytuje Aquapark Trnava aj na kratšie časové úseky, pohybujú sa od 20 do 50 percent.

Zdroj: relaxspacenter.sk