Aquapark Tatralandia

Adresa Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš Email info@tatralandia.sk Telefón +421 915 834 644 Web www.tatralandia.sk

Tatralandia je jeden z najväčších celoročných areálov vodnej zábavy v strednej Európe.

Vstúpte do aquaparku Tatralandia a doprajte si nezabudnuteľné zážitky plné dobrodružstva a zábavy v tropickom raji pre celú rodinu, kde ani týždeň nestačí!

Zažite zábavnú dovolenku na Liptove, počas ktorej si môžete naplno vychutnať bezstarostný relax aj zábavu. Relaxujte v čírej, slanej alebo termálnej vode a v tropickej atmosfére so živými rastlinami, s garantovanou teplotou nad 30 °C  a nemusíte sa báť zlého počasia.

Zažite adrenalín na 28 toboganoch, z toho 6 celoročných s nástupom a dopadom v interiéri. Nezabudnuteľný, je pocit voľného pádu na tobogane Delphin, ktorý je jedinečný svojho druhu a najbližší sa nachádza až v Dubaji. Je to adrenalínová jazda na nafukovacom rafte pre 4 osoby s grandióznym ukončením v U-rampe. Alebo skúste rodinnú jazdu aj s tými najmenšími, na tobogane 4family, tiež na 4rafte ale v pokojnejšom štýle ale s množstvom vizuálnych efektov. Doprajte si dokonalý relax v bazénoch s masážnymi hlavicami, vodným hríbom aj vodnými tryskami. Pre zvedavcov alebo aj športovcov je k dispozícii interiérový surf simulátor Surf Waves, ktorý ponúka dovolenkový zážitok zo zdolávania morských vĺn v bezpečnom prostredí a pod dozorom inštruktora. Surfovanie je aj pre najmenších. Už deti od 4 rokov môžu na vlastnej koži vyskúšať silu vĺn a v bezpečnom surf rafte objavovať krásu a silu vodného živlu.

Novinkou tohto leta je ZOOKONTAKT Tatralandia. Nový areál, v ktorom môžete popri zábave v aquaparku spoznať život exotických zvierat úplne zblízka. Popri zvieratkách je možné sa zabaviť na doplnkových atrakciách ako sú kolotoč, vodné člnky, vláčik či trampolína a zároveň si spraviť selfie s niektorou z dvanástich kovových miniatúr svetoznámych stavieb. Je to výlet na celý deň, zážitok na celý život.

2_680x340

Tatralandia ponúka:

  • 14 bazénov a 28 toboganov – spolu si v Tatralandii môžete užiť viac ako 2 km šmýkacích dráh!
  • Surf WavesTatralandia – jediný indoor surf simulátor na Slovensku
  • Detský bazén pirátov – detský bazén s obrím Jumbo hradom, vodnou priekopou plnou prekvapení, exotickými zvieratkami a palmami. Teplota vody 32°C.
  • Keltský saunový svet– komplex 21 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr.
  • Wellness Centre – komplex masáží, kúpeľov, zábalov a iných relaxačných procedúr spolu s obľúbenou prírodnou pedikúrou rybičkami Garra Rufa.
  • Denný animačný program– veselé animačné programy pre deti aj dospelých počas prázdnin s názvom Hravo a zdravo
  • Reštaurácie a bary – chutné jedlá domácej aj svetovej kuchyne, exotické miešané nápoje, sladké Bubble Wafle alebo originálny hamburger, to sú všetko jedlá a nápoje ktoré potešia nejedného návštevníka
  • ZOOKONTAKT Tatralandia – vstup priamo z aquaparku do areálu, kde môžete vidieť levy, tigre, či medvede

 

Tatralandia je tým pravým miestom pre relax a zábavu.

Zdroj: www.tatralandia.sk