Aquapalace Praha | ČR

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe.

Zábava, relax, zdravie, krása, vitalita – všetko pod jednou strechou Aquapalace Praha!

 

Aquapalace Praha je unikátny športovo-relaxačný komplex ponúkajúci široké spektrum služieb pre celú rodinu. Zábavu ponúka najväčší aquapark v strednej Európe. Priestor pre relax hľadajte v rozsiahlom saunovom svete s najširšou ponukou fínskych sáun a rímskych kúpeľov v Českej republike. O vaše zdravie a vitalitu sa postarajú v modernom fitness a nechýba ani široká ponuka welness služieb, starajúcich sa o vašu krásu v príjemnom prostredí spa.

 

Ponuku služieb dopĺňa priľahlá štvorhviezdičkový hotel s rozsiahlymi službami pre rodiny s deťmi.

 

Vodný svet

Vodný svet Aquapalace Praha (aquapark Průhonice) sa rozkladá na ploche 9150 m2 a je tvorený troma palácmi – Palác pokladov ,SPG Palácom dobrodružstva, COCA COLA Palácom relaxu – a vonkajšou zónou.

Vodný svet je pre Vás otvorený denne od 10.00 do 21.30 h (posledný vstup do areálu o 20.30 h)

 

Vodný svet – aquapark vám prináša:

  • Šesť tobogánov a 3 šmykľavky pre malých aj veľkých
  • Pre milovníkov adrenalínu je k dispozícii spacebowl alebo vonkajšia dravá divoká rieka
  • Ak máte radi more, uvítate bazén s umelým vlnobitím , ktorý v pravidelných intervaloch navodzuje pocit naozajstných morských vĺn
  • Pokiaľ vás zaujíma podmorský život a nemáte odvahu sa potápať, zavítajte k našim akváriám , kde budete priamo z bazéna pozorovať morské hviezdice, koraly, morských ježkov, množstvo pestrofarebných rybičiek a troch žralokov čiernoploutvýh
  • Pre chvíľky odpočinku sú k dispozícii plavecký bazén, vírivky, masážne lavice a relaxačné terasy s lehátkami
  • Vodný svet nezabúda ani na najmenších návštevníkov, pre ktoré sú určené detské vodné ihriská so šmykľavkami, bazénik a detský bazén s obľúbeným vrakom pirátskej lode. V detskom kútiku sa o Vaše deti zadarmo postarajú profesionálne animátorky!
  • Celý vodný svet je pretkaný 450 metrami pomalej a rýchlej rieky
  • Vo vonkajšej zóne akvaparku nájdete ďalší bazén a detské vodné ihriská pre malých návštevníkov
  • Tým, ktorí si chcú vyskúšať niečo exotickejšie, ponúka vodný svet potápačský tubus o hĺbke 8 metrov, kde si môžete vyskúšať skúšobný ponor
  • Pre opaľovanie môžete využívať vonkajšiu záhradu Vodného sveta. Milovníci opaľovania bez plaviek môžu využiť priestory Sauna záhrady.

Vodný svet Aquapalace Praha, to je zábava pre celú rodinu.

 

Občerstviť sa môžete v dvoch samoobslužných reštauráciách a v štyroch baroch – Algida bar, Korálový bar, Sauna bar a Fitness bar.
V Aquapalace Praha si môžete zorganizovať aj narodeninovú oslavu podľa Vašich predstáv.