Vyskúšajte najväčšie multifunkčné ihrisko AdventureLand

Adresa Dubová 33/A, 931 01 Šamorín Email info@x-bionicsphere.com Telefón +421 313 262 000 Web www.x-bionicsphere.com

AdventureLand je tematické vonkajšie ihrisko vhodné pre všetky vekové kategórie detí aj dospelých. Je inšpirované históriou a zameraním regiónu, a vďaka svojej pestrosti je vynikajúcim miestom pre strávenie času s rodinou či kolegami.

AdventureLand je dobrodružno-náučné vonkajšie ihrisko, rozložené na ploche takmer 14 árov. Svojou rozlohou a atrakciami prináša úžasné nezabudnuteľné zážitky pre všetky vekové skupiny, ale samozrejme hlavne pre deti. Atrakcie sú zvolené tak, aby u detí rozvíjali prvky hrubej aj jemnej motoriky. Môžete si tak byť istí, že sa vaše deti zabavia a zostanú v bezpečí.

Otváracie hodiny:
Máj (denne)                10:00 – 18:00
Jún (denne)                 10:00 – 19:00
Júl (denne)                    9:00 – 20:00
August (denne)            9:00 – 22:00
September (denne)   10:00 – 19:00
Október (denne)       10:00 – 18:00

 

Počas celej sezóny pre deti pripravujeme množstvo atraktívnych detských programov, divadielka v Amfiteátri, animačné programy, hudobno-zábavné besiedky a nezabúdame ani na detské a dospelácke brušká v našom AdventureLand Bufete.
Určite sa oplatí prísť len tak sa ponaháňať, zahrať, prípadne prísť na akciu, alebo u nás osláviť narodeniny.

Zábavný areál pozostáva z nasledujúcich častí:
• Rybárske siete
• Lanová dráha
• Pirátska loď
• Cross fit zóna
• Bludisko
• Dedina a žatva
• Vodný svet

Dedina a žatva je vhodná pre tých najmenších od 0-6 rokov. Deti objavia Kombajn, Koníky s maštaľou, alebo sa naboso prejdú po Ortopedickom chodníku. Vylezú lezeckou stenou na Vodný mlyn, prevetrajú hojdačky, či napečú bábovky v piesku.
Staršie deti od 6-12 rokov objavia nástrahy Lanovej dráhy a podarí sa im vymotať z Rybárskych sietí, či prefrčať Bludiskom až k studni a nabrať kondičku s rodičmi v CrossFit zóne.
Všetci milujeme vodu, hlavne v horúčavách, a preto vyšantenie vo Vodnom svete príde vhod!

Zdroj: www.x-bionicsphere.com