Superškôlka Stonôžka

Adresa Senec časť Sv. Martin 3 90301, Senec Email superskolka@gmail.com Telefón 0903 450630 Web www.superskolka.sk

Našim cieľom je, aby Vaše deti prežili predškolský vek šťastne, hravo a zdravo.

Superškôlka  stonôžka  je  súkromná  materská  škola, ktorá sa nachádza  v krásnom  a tichom  prostredí  vidieka, v osade Svätý Martin, čo je mestská časť Senca. V okolí sú lesy, polia a lúky, čo umožňuje deťom bezprostredný kontakt s prírodou, poskytuje čistý vzduch a neobmedzené možnosti pohybových a športových aktivít.

 

Ponúkame celodennú starostlivosť deťom od 2 do 6 rokov a tiež opatrovanie detí . Škôlka má dve triedy, vlastnú kuchyňu s domácou stravou a veľký dvor.

 

Učiteľky pracujú v našej škôlke od jej vzniku, sú kvalifikované, s dlhoročnou praxou, vysoko profesionálne. Keď je v škole spokojný a šťastný personál, tak sú spokojné a šťastné aj deti.

 

Pracujeme podľa ŠVP „Svet je pre všetkých“. Počas celého školského roka robíme veľa aktivít  pre deti, ale aj mesačne akcie pre deti a rodičov. Sme škôlka rodinného typu, ktorá týmto spôsobom udržiava priamy kontakt s rodičmi a rešpektuje ich požiadavky a názory.

 

Ponúkame aj výuku angličtiny a náboženstva.

 

Poskytujeme rodičom a deťom výnimočnú službu, dopravu školským autom. Prídeme pre dieťa domov a v dohovorenú hodinu ho privezieme.

 

Našim cieľom je, aby Vaše deti prežili predškolský vek šťastne, hravo a zdravo.

Zdroj: www.superskolka.sk