súkromná škôlka City Baby Care

Adresa Karadžičova 16, Bratislava Email info@citybabycare.sk Telefón +421908051494 Web www.citybabycare.sk

Súkromná škôlka v Bratislave, ktorá poskytuje kvalitné vzdelávanie už od 1,5 roku. Zároveň vychádzame v ústrety pracujúcim rodičom a ponúkame unikátny koncept na Slovensku – dieťa ide so mnou do práce.

Sme moderná súkromná škôlka zameraná na starostlivosť o 1,5-6 ročné deti, postavená na mieru ich potrebám.

V City Baby Care pracuje skúsený tím profesionálov s pedagogickým vzdelaním, rešpektom a láskou k deťom.

Naším mottom je že „Dieťa je knihou, z ktorej máme čitať a do ktorej máme písať.“ P. Rosseger

 

V škôlke City Baby Care sa spája to najlepšie zo štátneho vzdelávacieho programu ISCED 0 so zážitkovým učením a  individuálnym prístupom ku každému dieťaťu.

 

Učebné osnovy sú  upravené na potreby dnešnej doby našou metodickou riaditeľkou s vyše 30 ročnou praxou v školstve.

 

Sídlime v prestížnej novostavbe City Business Center V . Priestory našej škôlky sú špeciálne navrhnuté architektom so zámerom vytvoriť deťom príjemné, pohodlné a bezpečné miesto na učenie a hranie. Priamo za budovou je nám k dispozícii jedno z najväčších a najmodernejších ihrísk v Bratislave.

Rodičom ponúkame unikátny koncept, „dieťa ide so mnou do práce“ ktorý ponúka výraznú úsporu času v dnešnej hektickej dobe.

 

Deti u nás čakajú dni plné zážitkov, hier, zaujímavých informácií, pekných hračiek a kamarátov.

 

V City Baby Care poskytujeme programy s celodennou alebo poldennou starostlivosťou.

 

Škôlka je otvorená celoročne v čase od 7:30 hod. do 17:30 hod. s možnosťou predĺženej starostlivosti vo večerných hodinách (po individuálnej dohode s pani učiteľkou).

Deti sú u nás rozdelené na malé (8 – max 15 detí) a vekovo primerané triedy so samostatným programom. Cieľom je zabezpečiť adekvátnu výuku pre menších, ale i dôkladne pripraviť predškolákov na vstup do školy.

 

Výučba angličtiny kvalifikovanou lektorkou počas denného programu centra je u nás samozrejmosťou.

Zároveň ponúkame možnosť intenzívnej výuky jazykov (angličtina, taliančina, maďarčina) formou krúžku, vedených certifikovanou lektorkou so štátnou skúškou z príslušného jazyka..

Veríme, že naším konceptom uľahčíme pracujúcim mamičkám návrat do práce, nakoľko môžu byť stále v blízkosti svojho dieťatka, kedykoľvek ho navštíviť a presvedčiť sa, že je u nás spokojné. Spokojnosť detí a rodičov je u nás na prvom mieste. Prídite sa o tom presvedčiť počas skúšobného adaptačného dňa. Stačí ak sa ohlásite deň vopred a náš team sa Vám bude s radosťou venovať.

Zdroj: www.citybabycare.sk