Súkromná materská škôlka HAPPY-TIME v Starom Meste

Adresa Révová ulica č. 43, 81102 Bratislava- Staré Mesto Email info@happy-time.sk Telefón 0903492955, 0902559210 Web www.happy-time.sk

Súkromna materská školka v rodinnom prostredí, veľkou záhradou a s idividuálnym prístupom k Vášmu dieťatku.
HAPPY -TIME je miesto, kde vaše deti aj vy zažijú šťastné chvíle ich detstva.

Materská škôlka HAPPY-TIME je súkromné predškolské zariadenie určené pre detičky vo veku od 2 do 6 (7) rokov. Pre vaše dieťatko sme pripravili útulné prostredie, kde sa môže hrať, učiť sa anglický jazyk hravou formou, maľovať  a tvoriť, tancovať, spievať, športovať a učiť sa začleniť do detského kolektívu.

 

Našim cieľom je vytvoriť pre vaše deti rodinné, priateľské prostredie a rozvíjať ich zručnosti s ohľadom na individuálne potreby dieťatka.

 

Aktívne sa budeme s deťmi venovať canisterapii, arteterapii, pohybu pod vedením odborných športových trénerov, saunovaniu ( máme vlastnú saunu ) a wellnesovaniu, plávaniu, angličtine hranou a nenásilnou formou, okrem dňa matiek, otcov chceme organizovať deň so starými rodičmi a chystáme mnoho ďalších aktivít.

Neváhajte a príďte nás navštíviť do škôlky a prezrieť si naše priestory aj s vašim dieťatkom. Využite uvádzaciu akciu pre prvých 25 klientov!

 

Tešíme sa na Vás a Vaše detičky!

Zdroj: www.happy-time.sk