Lingual Trenčín – súkromná materská škola

Adresa Súkromná materská škola Lingual, Trenčín Email lingualsms@gmail.com Telefón +421905945320 Web www.lingual.sk

Hľadáte pre Vaše dieťa súkromné, tiché, príjemné rodinné prostredie, s láskavými tetami a milými pani učiteľkami?Neváhajte a príďte sa pozrieť do našej škôlky, sú u nás vítané detičky vo veku od 2 do 7 rokov.

Naša súkromná škola vznikla 2. septembra 2002, máme už 10 ročnú tradíciu.

 

Nachádzame sa rodinnom domčeku v tichej uličke v centre Trenčína na ulici Janka Kráľa č. 14 časť Soblahovská, parkovanie máme zabezpečené pre domom.V našej škôlke je použitý nábytok z masívneho dreva v prírodných odtieňoch.Vytvárame ekologické a antialergické prostredie. K domčeku patrí aj pieskovisko so šmyklavkou. Navštevujeme okolité ihriská a lesopark Brezina.

 

V našj škôlke máme dve skupin detí mladší vo veku 2 – 4 roky a starší vo veku 5 – 7 rokov. O ktoré sa s láskou starajú naše 4 pani učiteľky. V jednej skupinke je 10 – 12 detí.

Aktivity : Denné vyučovanie anglického jazyka : deti sa učia hravou formou a to pesničkami, hrami, rýmovačkami, rozprávkami, počítačovými hrami a to všetko v anglickom jazyku.

Tanečná príprava : deti sa naučia základy tanca, gymnastiku, relaxačné cvičenia, cvičenia na podporu zdravej chrbtice, správne držanie tela a tiež prevencii civilizačných chorôb.

Tvorivé dielne : sú rozdelené na chlapcov a dievčatá, rozdelené sú aj tématicky. Deti sa tešia modelovaniu z hliny, modelovanie z modelovacej hmoty, vytváranie obrázkov z piesku, vytváranie korálok, prstienkov, maľovanie na sklo …

 

Stravovanie je u nás zabezpečené štyrikrát denne.

 

Tešia sa na Vás: Lenka, Evka, Danka a Majka, a tiež ujo Rasťo, Peťo, teta Janka, Marika, Martinka a Bajuš.

Naša súkromná materská škola patrí do sústavy škôl SR a zabezpečuje predprimárne vzdelanie ISCED 0. Po absolvovaní žiak dostane osvedčenie o absolvovaní predprimárneho vzdelania.

 

Zdroj : MŠ Lingual

Zdroj: www.lingual.sk