Jasle Smejko l Nitra

Adresa Partizánska 64 Nitra, Nitra Email jaslesmejko@gmail.com Telefón +421911297908 Web www.jaslesmejko.sk

Súkromná opatrovateľská služba o deti od 0 – 5 rokov formou detských jaslí

Starostlivosť o deti prebieha v tzv. minikolektíve, vďaka čomu sa s určitosťou vyhnete  častým ochoreniam vášho dieťatka no predovšetkým  poskytneme mu  opatrovateľskú starostlivosť na nadštandardnej úrovni.

 

Našim cieľom je, aby ste sa s pocitom absolútneho kľudu mohli venovať Vašim záležitostiam a aktivitám. Sme odhodlané a pripravené venovať sa deťom s obzvlášť veľkou pozornosťou a láskou, aby mali u nás pocit šťastia, radosti a spokojnosti. V príjemnom prostredí pripravujeme pre deti výchovné a vzdelávacie aktivity, zoznamujeme ich s pesničkami, riekankami a pohybovými hrami. Samozrejmosťou je odúčanie dieťatka od plienok, nočníkovanie, vedenie k základným hygienickým návykom, k samostatnosti pri stolovaní, obliekaní a pod.

 

Denne zabezpečujeme pobyt na čerstvom vzduchu a v neposlednom rade sa staráme o to, aby malo Vaše dieťatko pestrú a vyváženú celodennú stravu. Pri príležitosti narodenín každého nášho minijasličkára usporadúvame narodeninovú párty a malý oslávenec dostane nielen tortu so sviečkami, malý darček ale predovšetkým nádherný zážitok…

 

Čerpajúc zo svojich bohatých a dlhoročných skúseností vytvárame deťom všetky podmienky pre ochranu ich zdravia a správny psychomotorický vývin.

Zdroj: www.jaslesmejko.sk