Dúhová škôlka | Chorvátsky Grob

Adresa Triblavinská, 90025 Chorvátsky Grob- Čierna Voda Email martina.cechova@duhovaskolka.sk Telefón 0908 676 313 Web www.duhovaskolka.sk

Neobyčajná škôlka na Čiernej Vode pre deti od 2 do 6 rokov – moderný, otvorený a individuálny prístup k všetkým deťom. Otvára sa v januári 2012.

Nová a moderná súkromná škôlka na Čiernej Vode. Veľkorysé priestory, výučba jazykov, web kamery, veľké ihrisko. Otvorený prístup, profesionálny tím, láskavý vzťah a rešpekt k ďeťom. Podpora individuality a kreativity, nízky počet detičiek v triede. Spolupráca s odborníkmi z rôznych oblastí súvisiacich s deťmi, rodinou, výchovou a vzdelávaním. Záujmové krúžky v rámci zariadenia. Orientácia na spoluprácu aj s „vonkajším“ svetom- enviroprojekty, Unicef. atď. Detský svet je pre nás dôležitý.

 

V Dúhovej škôlke máme pre Vaše deti tie najkrajšie sny. Predstavujeme Vám novú škôlku pre všetky deti vo veku od 2 do 6 rokov. Ponúkame moderné a tvorivé prostredie, farebné a rôznorodé ako dúha, kde budú deti pod jej symbolickou ochranou a kde bude dúha zároveň spájať svet veľkých a tých ešte malých. Dúhová škôlka sa nachádza v lokalite Čierna Voda- Chorvátsky Grob a je ľahko dostupná i zo Senca, Pezinka, Bernolákova či okolitých obcí.

image

 

Naším cieľom je:

  1. Osloviť Vás našou predstavou o moderných priestoroch, ktoré sú vybudované špeciálne pre potreby malých predškoláčikov. Poskytnú deťom skutočný prietor a voľnosť a zároveň komfort a kamarátsku atmosféru.
  2. Ponúknuť Vám a Vášmu dieťatku bezpečné miesto, kde sa okrem pestrofarebného sveta hier a fantázie stretne aj so vzájomným porozumením si a toleranciou. Miesto kde sa dajú nájsť tí najlepší kamaráti na svete. Miesto kde byť odlišný, vôbec neznamená byť čudný. Miesto kde fungujú „ čarovné“ slovíčka a kde veľkí vždy pomáhajú tým menším.
  3. Viesť Vaše dieťatko k samostatnému úsudku a rešpektu voči sebe samému i ostatným. Radi by sme ho naučili vnímať okolitý svet a jeho rôznorodosť ako kamaráta, s ktorým si dobre porozumie.
  4. Pripraviť otvorené prostredie s množstvom pohybových i relaxačných aktivít a pobytom vonku na vlastnom chránenom ihrisku.
  5. Vybudovať si dobrý vzťah s novovznikajúcou susedskou komunitou v našej lokalite. Plánujeme množstvo spoločných akcií a stretnutí škôlkárov a ich rodín. Radi by sme nadviazali nadštandardné vzťahy s obcou a jej občanmi. Veríme totiž, že perfektné medziľudské vzťahy vedú k širokým možnostiam a otvorenie detského sveta svetu dospelých môže priniesť nečakané zážitky pre deti aj ich blízkych.

Čo ponúkame

 

Cenník

Celodenná starostlivosť v rámci otváracích hodín zariadenia:

  • školné: 340 eur/ mesiac
  • strava: 2,40 eura/ deň

Poldenná starostlivosť:

  • školné: 230 eur/ mesiac
  • strava: 2,40 eura/ deň

Nepravidelná hodinová starostlivosť:

  • 5 eur/ hodina

Otváracie hodiny zariadenia: Pondelok- Piatok: 07:00 hod.- 18:00 hod.

Zdroj: www.duhovaskolka.sk