Detský kútik „U nás doma“

Musíte chodiť do práce, potrebujete si v meste niečo vybaviť, alebo sa chcete ísť zabaviť a nemá Vám kto postrážiť Vaše dieťa?

Práve ste našli útulné miesto s príjemnou atmosférou, kde sa oň postará zodpovedná osoba! 🙂

Milé mamičky a oteckovia,

 

stane sa Vám občas, že potrebujete zostať dlhšie v práci, ste nútení si v meste niečo vybaviť, alebo by ste chceli vziať Vašu polovičku večer do divadla, kina či wellness centra, avšak nemáte možnosť, pretože sa o Vaše ratolesti nemá kto postarať?

 

Nevzali Vašu dcérku/synčeka do škôlky a Vy už potrebujete nastúpiť do práce? Nič to, aj pre Vás máme riešenie, pretože detičky v našom detskom kútiku majú k dispozícii aj postielky, čiže u nás môžu zotrvať od rána, až pokým neskončíte v práci.

 

Doprajte Vám aj Vašim deťom trochu zábavy a využite možnosť ALL-DAY-CARE opatrovania v detskom kútiku „U nás doma“. V príjemnom prostredí starých Piešťan v rodinnom domčeku so záhradou môžete využiť celodennú starostlivosť o detičky, aj vo večerných hodinách a počas víkendov.

 

V prípade záujmu a bližších informácií ma neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky na uvedenom čísle. 🙂

Zdroj: www.facebook.com