Detské opatrovateľské centrum Fialôčka | Bratislava

Adresa Úprkova 22, 81104 Bratislava I. - Staré Mesto Email info@fialocka.sk Telefón 0903901703 Web fialocka.sk

Detské opatrovateľské centrum Fialôčka sa nachádza sa v krásnom tichom prostredí rodinného domu v centre Bratislavy. Celodennú starostlivosť poskytuje pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov. Radi sa Vám postarajú o Vaše ratolesti.

Naše detské centrum (súkromné jasličky) vzniklo v roku 2003. Nachádzame sa v krásnom tichom prostredí rodinného domu v centre Bratislavy. Celodennú starostlivosť poskytujeme pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov. Otvorení sme počas celého roka, aj cez prázdniny, okrem Vianočných sviatkov. Nachádzame sa v krásnom tichom prostredí rodinného domu v centre Bratislavy.

 

Ponúkame Vám:

  • Celodennú opateru detí (jasličky)
  • Opateru detí vo večerných hodinách
  • Opateru detí v noci
  • Opateru počas víkendov, sviatkov, dovoleniek
  • Opateru počas Vaších nákupov
  • Pobytové opatrovanie (24 hod. denne)
  • Možnosť zabezpečenia odvozu dieťatka

 

Program pre Vaše dietaťko:

Naším zámerom je poskytnút a vytvoriť ideálne prostredie, v ktorom by sa mohlo dieťatko pohodlne a prirodzene učit dôvere a socializácii a to všetko jemu vlastným tempom. Dieťa sa učí predovšetkým skrz hry a objavovanie. A to je to, čo hlavne ponúkame – vymýšľanie hier a rôznych situácii pomocou ktorých pomáhame dieťatku spoznávať a objavovať okolitý svet.

 

Počas dňa v našom centre sa maximálne zameriavame na to, aby sme pomohli dieťatku zorientovat a vysporiadať sa s rôznymi situáciami. Naším hlavným cielom je viesť dieťatko k tomu, aby si bolo vedomé vzťahov, ktoré bezpodmienečne vedú k abstraktnému mysleniu. Dôležitosť spoločenských kontaktov na ktoré dieťatko naráža a rieši počas dňa sú veľmi hodnotnými pre jeho výchovu a pomáhajú mu sa učit žiť vo svete medzi ľuďmi, v skupine ľudí.

 

Všetko vybavenie od zvukových hračiek až po ležátka pre najmenších sú pre ich vek adekvátne a ponúkajú dostatok slobody k objavovaniu a pohybu.

 

Platobné a organizačné podmienky nájdete na uvedenej webovej stránke.

Zdroj: fialocka.sk