Detské montessori centrum Krasňanko v Bratislave

Adresa Hrušková 9813/2D, Bratislava-Rača Email info@krasnanko.sk Telefón +421 948 174 994 Web www.krasnanko.sk

Detské centrum Krasňanko v Bratislave v krásnom prostredí rodinného domu s veľkou záhradou, kde môže vaše dieťa nerušene objavovať svet.

Hľadáte dennú starostlivosť pre vaše dieťa?
Miesto, kde sa k vášmu dieťatku bude pristupovať s láskou, trpezlivosťou a porozumením? Je pre vás dôležité, aby sa vaše dieťa venovalo aktivitám, ktoré sú preňho prirodzené a učilo sa nové veci príjemnou i náučnou formou?

Toto všetko a ešte oveľa viac vám ponúka detské montessori centrum Krasňanko v Bratislave. Nachádza sa v krásnom prostredí rodinného domu s veľkou záhradou, kde môže vaše dieťa nerušene objavovať svet.
Centrum poskytuje celodennú i poldennú starostlivosť pre deti od 2 do 6 rokov. Zariadenie a vybavenie je prispôsobené veku detí. Podporuje ich samostatnosť a napĺňa ich potreby a záujmy. Samozrejmosťou je individuálny prístup ku každému dieťaťu podľa stupňa jeho vývoja.

Montessori pedagogika nie je iba módny výstrelok, je to spôsob života. Spôsob, kedy dieťaťu poskytneme možnosť odhaliť pravú podstatu a zmysel vecí, spôsob, kedy dávame dieťaťu priestor na objavovanie zázrakov sveta, spôsob, ktorý ho vedie k úcte k druhým ľuďom a veciam okolo seba, k láske k ostatným aj k sebe.

Budeme sa na Vás a Vaše dieťa tešiť!

 

www.krasnanko.sk

info@krasnanko.sk

Zdroj: www.krasnanko.sk