Detské centrum Zámok Hier | Bratislava-Rača

Novovzniknuté súkromné detské centrum Zámok Hier – jasle a škôlka sídli v zrekonštruovanom rodinnom dome s podkrovím a rozľahlou záhradou, plnou preliezok a hojdačiek s trampolínou a pieskoviskom.

Novovzniknuté súkromné detské centrum Zámok Hier sídli v zrekonštruovanom rodinnom dome s podkrovím a rozľahlou záhradou, plnou preliezok a hojdačiek s trampolínou a pieskoviskom. V rodinnom dome je podkrovie – priestrannú samostatnú spálňu so saunou, trávnatázáhradu s preliezkami, trampolínu, malý kolektív delený podľa veku, kvalifikované učiteľky,  hravá angličtina, tanečný krúžok, plavecký kurz, besiedky pre rodičov, výlety za zvieratkami, divadielka, oslavy s darčekmi pre deti, na stránke náš fanclub na facebooku, foto z našich rôznych aktivít.

 

Prijmú tiež detičky od 1,5 roka aj s plienkami. Deťom 6 rokov poskytujú láskyplnú odbornú starostlivosť, bezpečie a pohodlie. Postará sa o ne pedagogicky vzdelaný personál s praxou a pozitívnym vzťahom k deťom. Na jedného pedagóga pripadá maximálne 5 detí, čo umožňuje dostatočne sa venovať každému z nich a odhaliť tak od útleho veku jeho talent a nadanie.

 

O detičky sa starajú od 7.00 do 18,00 v rámci programu celodenná starostlivosť so stravou. Popri tomto čase poskytujú starostlivosť aj príležitostnú.

  • Hrajú sa na angličtinu a nemčinu
  • Hudobné, výtvarné a športové krúžky
  • Tvorba a podpora individuality
  • Zdravá strava
  • Relax v infrasaune

Cenník

 

 

Zdroj: www.zamokhier.sk