Detská škôlka Tučniačik

Adresa Halašova 25, 83103 Bratislava Email info@tucniacik.com Telefón +421 917 115 077 Web www.tucniacik.com

Každá matka, či otec si predstavuje pre svoje dieťa to najlepšie. Pracovné povinnosti a svet dospelých veľakrát nútia hľadať riešenia, ktoré pomôžu skĺbiť pracovné nasadenie so záujmami detí.

Každá matka, či otec si predstavuje pre svoje dieťa to najlepšie. Pracovné povinnosti a svet dospelých veľakrát nútia hľadať riešenia, ktoré pomôžu skĺbiť pracovné nasadenie so záujmami detí.

Príbeh detskej škôlky Tučniačik sa začal písať pred mnohými rokmi. Dôležitosť prítomnosti kvalitných a harmonických zariadení pre deti som začala vnímať už v čase, kedy sa mi narodili moje dve deti. Detská škôlka Tučniačik sa dnes stala mojou druhou rodinou, pretože veľmi dobre viem, že deti od mala vyžadujú kvalitnú starostlivosť s dôrazom na rast osobnosti a správne nasmerovanie.

Naša detská škôlka Tučniačik je obľúbeným a vyhľadávaným miestom nielen rodičov, ale predovšetkým detí , ktoré nás navštevujú.

Tučniačik je kvalitné zariadenie s nadštandardnými službami, ktoré je prispôsobené deťom bez kompromisov. Chceme, aby sa Vaše deti u nás cítili ako doma. Priateľská atmosféra, tím skúsených pedagógov, priestranné triedy, zaujímavý program, pestrý jedálniček a v neposlednom rade okolie detskej škôlky očaria nielen Vás, ale i tých najmenších, ktorí si u nás nájdu veľa kamarátov. Celý architektonický koncept škôlky Tučniačik je tvorený očami detí. Príjemné pastelové farby, rozprávkové postavičky, veľkorysý priestor na doplnkové aktivity a obľúbený kamarát Tučniačik ponúkne Vašim deťom prežiť veľké dobrodružstvá počas celého dňa.

Verím, že detská škôlka Tučniačik sa stane súčasťou aj Vašej rodiny a dotvorí harmóniu Vášho domova.

 

Výhody našej škôlky

 • Kladieme dôraz na kvalitu a podporu rozvíjania zručností Vašich detí
 • O Vaše deti sa postará vysokokvalifikovaný a skúsený personálpočas celého dňa
 • Široká ponuka vzdelávacích aktivít, výučba cudzích jazykov
 • Kapacita škôlky je 24 detí, o ktoré sa budú starať 4 učiteľky
 • Nové certifikované a kontrolované priestory, priestranná záhrada a veľkorysý priestorna vzdelávacie a športové aktivity
 • Možnosť individuálneho stravovacieho režimu
 • K dispozícii je pediater, stomatológ, psychológ
 • Nadštandardné služby za normálne ceny, šité na mieru dieťaťa
 • Možnosť individuálneho stretnutia a nezáväznej obhliadky škôlky

   

Škôlka je otvorená už od 7:00 hodiny. Ak máte doma ranostaja a Vy potrebuje byť v práci o niečo skôr, pani učiteľka je pripravená venovať sa Vášmu dieťaťu už o tomto čase.

Prevádzka škôlky končí o 17:30 hodine. V prípade, že Vás pracovné povinnosti nútia ostať v práci dlhšie alebo jednoducho potrebuje ešte nejaký čas, aby bolo postarané o Vaše dieťa, stačí nám poslať sms alebo zavolať. Flexibilne vieme čas prevádzky škôlky rozšíriť.

Každé ráno pani učiteľka vykonáva zdravotný filter. V prípade, že Vaše dieťa bude vykazovať zrejmé známky ochorenia, má právo dieťa v daný deň do škôlky neprijať. Robíme to z dôvodu prevencie a ochrany ostatných detí pred možnými chorobami. Ak takáto situácia nastane a Vy máte povinnosti, ktoré nie je možné odložiť, vieme Vám zabezpečiť opateru dieťaťa priamo u Vás doma. O podrobnostiach našej služby sa informujte u vedenia škôlky.

 

Cenník

Celodenná starostlivosť 370 €
Strava na každý strávený deň v škôlke 3 € (desiata, obed, olovrant)

V prípade Vašej požiadavky je možná skrátená starostlivosť. Podmienky a formu skrátenej starostlivosti odporúčame konzultovať osobne s vedením škôlky.

 


Zdroj: www.tucniacik.com