WISTERIA BOOKS

Adresa Kosodrevinová 8, 82107 Bratislava Email wisteriabooks.audioknihy@gmail.com Telefón 0907754800 Web wisteriabooks.sk

Vydavateľstvo audiokníh pre deti aj pre dospelých. Tvoríme príbehy pre vaše uši – s láskou. Nahrávame s tými najlepšími hercami!

Na našej stránke nájdete audioknihy na stiahnutie aj na “obchytkanie” či darovanie – na nosičoch CD. Stačí si vybrať! Príbehy ukryté v knihách bývajú pre deti z rôznych dôvodov nedostupné. Priveľa iných aktivít spojených s dnešnou “rýchlou internetovou” dobou, z toho plynúci nedostatok sústredenia sa, poruchy pozornosti.

Audiokniha ponúka deťom atraktívnu formu prijatia príbehu. Pomáha nielen rodičom pri dlhších cestách v aute spolu s deťmi rozvíjať následnú komunikáciu, rozvíja deťom fantáziu (pri počúvaní kreslia, modelujú, stavajú, vystrihujú, hrajú sa a stále zapájajú vlastnú predstavivosť), pomáha udržať choré dieťatko v posteli, rozvíja tiež slovnú zásobu a čo je úžasné – mnohé deti pritiahne napokon aj k čítaniu papierovej knihy.

A sme radi, že našu snahu postupne chápu ako užitočnú aj renomované vydavateľstvá, ktoré sa venujú detským čitateľom. Nadviazali sme koprodukčné spolupráce s vydavateľstvami Slovart a BUVIK, spolupracujeme aj s vydavateľstvom Artforum, Verbarium, Ikar, Albatros, Trio Publishing. S vydavateľstvom BUVIK chystáme Opice z našej police od Kristy Bendovej, ktoré nám už načítala Zuzana Kronerová. Dôveru vydavateľstiev aj kvalitných hercov si získavame práve precíznou prácou, v ktorej zanechá každý zúčastnený kus svojho srdca.

Naša cieľová skupina sú deti od 4 do 12 rokov, pričom pictogramom označujeme rodičom náročnosť a vhodnosť príbehu pre daný vek. Veríme, že audioknihy pre deti sú veľkým pomocníkom pri vytváraní si celkovej predstavy o fungovaní sveta i seba samého v ňom.

Našu ponuku pomaly rozširujeme aj o príbehy pre dospelých, veľmi úspešná bola pred Vianocami audiokniha – https://wisteriabooks.sk/?show=vianocne-mysterium

AUDIOteka_Johankazapadaciku_814x454

Zdroj: wisteriabooks.sk