SURF WAVES TATRALANDIA – indoorové surfovanie LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

Adresa Ráztocká 21, 03105 Liptovský Mikuláš Email info@tatralandia.sk Telefón +421915834644 Web www.tatralandia.sk

Surf Waves Tatralandia ponúka skvelý zážitok surfovania na indoorovej surfovacej vlne pre úplných začiatočníkov, profesionálov, aj deti už od 6 rokov.

Hľadáte jedinečnú aktivitu, ktorú si môžete užiť so svojím dieťaťom? Surf Waves Tatralandia ponúka skvelý zážitok, ktorý je určený pre profesionálov, ale aj úplných začiatočníkov i tých najmenších už od 6 rokov.

ČO JE SURF WAVES?

Interiérový surf simulátor využíva špeciálnu technológiu vystavanú formou umelej rieky, ktorá dokáže tvoriť vlny, ktoré sú podobné tým v oceáne. Rovnomerný prúd vody hnaný rýchlosťou od 30 do 70 km/hod. V spojení s určitým zakrivením povrchu vytvorí ideálne podmienky pre surfovaciu dosku, ktorá sa dokáže kĺzať po hladine. Zakrivenie spôsobujúce súčasne stúpajúcu rýchlosť umožňuje surferovi skúšať a opakovať oblúčiky a vychutnať si rôzne triky. V Hawaii komplexe sa nachádzajú štyri dráhy na ploche 68 m2. Plusom umelej vlny je to, že sa naučíte surfovať v bezpečnom prostredí, ktoré je ovládateľné a tým pádom je tento šport vhodný pre všetky vekové kategórie. Vlnu si môžu vyskúšať aj deti od 6 rokov (min. 25 kg).

SURFOVANIE NA VLNÁCH TATRALANDIE

Pri vstupe do surf zóny vás privíta skúsený inštruktor, ktorý vás bude sprevádzať počas celého času na vlne. Dostávate úvodnú inštruktáž, pri ktorej sa dozviete všetky potrebné informácie ohľadom správneho úchopu a manipulácie so surfom, aby ste si surfovanie, čo najviac užili. A huráá na vlnu!!! Vodu si najskôr vyskúšate akoby  na „vlastnej koži“, tzv. bodyboarde – špeciálna doska určená len na polohu ležmo, sedenie. V tejto fáze si prejdete s inštruktorom základné prvky ako je pohyb do stránsurfovanie na kolenáchskoky a otočky. Keď máte túto časť zvládnutú a cítite sa na to môžete prejsť k balansovaniu na skutočnom surfe a s chuťou si užiť indoor surfing postojačky, tzv. flowboarding.

Zdroj: www.tatralandia.sk