Rodinné pasy

Adresa Záhorácka 15/A, 90101 Bratislava Email info@rodinne-pasy.sk Telefón +421 034/7743 004 Web www.rodinne-pasy.sk

Projekt FamilyNet vznikol ako projekt na podporu rodín s deťmi Bratislavského samosprávneho kraja.

O projekte

 

Projekt FamilyNet vznikol ako projekt na podporu rodín s deťmi Bratislavského samosprávneho kraja. V rámci tohto cezhraničného projektu je rodinám vydávaná karta Rodinný pas, ktorá ponúka rodinám zľavy a výhody nielen v Bratislavskom samosprávnom kraji, ale aj u partnerov projektu v Dolnom Rakúsku, Burgenlande a v Trnavskom samosprávnom kraji.

 

Na základe registrácie je rodinám (i neúplným tzn. taktiež nezosobášeným partnerom, samoživiteľom, osobám majúcim deti v starostlivosti) vystavená karta Rodinný pas. Podmienkou registrácie je trvalé bydlisko v zapojenom kraji a aspoň jedno dieťa vo veku do 18 rokov.

 

Registrácia a karta je pre rodiny ZADARMO. Držitelia Rodinného pasu sú rodičia.

Registrujte sa on-line v sekcii REGISTRÁCIA. Karty vydávame od 1. mája. V súčasnej dobe pripravujeme SIEŤ POSKYTOVATEĽOV, u ktorých budete môcť využiť zľavy po predložení karty Rodinný pas.

Vlastná sieť zliav zahŕňa poskytovateľov z oblasti kultúry, športu, turizmu, cestovného ruchu, rekreácie, nákupov i ostatných služieb. U súkromných subjektov sú zľavy najčastejšie vo výške 7-20%, u príspevkových organizácií 50%.

Zdroj: www.rodinne-pasy.sk