Privítajte jar so zdravými a hustými vlasmi

Závratne sa približujúcou jarou prichádza aj obdobie, kedy môžeme svoje vlasy oslobodiť spod nadvlády čiapok, klobúkov a šatiek, ktoré ich tak úpenlivo strážili celú zimu. Sú však na to naše vlasy pripravené? Tak ako sa pred letom snažíme všetci dostať do formy naše telá, ktoré donedávna trpeli syndrómom zimného spánku by sme sa mali postarať aj o zdravie našich vlasov. Nikto predsa nechce svoj účes skrývať celé leto pod šiltovkami a ďalšími klobúkmi. Vlasy by mali dýchať, nechať sa unášať jarným vetrom a dostať priestor na pohyb a ďalší rast.

Závratne sa približujúcou jarou prichádza aj obdobie, kedy môžeme svoje vlasy oslobodiť spod nadvlády čiapok, klobúkov a šatiek, ktoré ich tak úpenlivo strážili celú zimu. Sú však na to naše vlasy pripravené? Tak ako sa pred letom snažíme všetci dostať do formy naše telá, ktoré donedávna trpeli syndrómom zimného spánku by sme sa mali postarať aj o zdravie našich vlasov. Nikto predsa nechce svoj účes skrývať celé leto pod šiltovkami a ďalšími klobúkmi. Vlasy by mali dýchať, nechať sa unášať jarným vetrom a dostať priestor na pohyb a ďalší rast.

http://velerocms.com/domains/kamsdetmi/data/fotogalerie/55697519/bez-nazvu-1.jpg

Aj keď je pravdou, že nosenie čiapok a klobúkov neovplyvňuje padanie vlasov, napriek tomu sa tieto doplnky stávajú priateľmi ľudí trpiacich práve týmto neduhom. Už stáročia sa snažia ľudia zmieriť s osudom svojich rednúcich vlasov a bojujú proti tomuto javu rôznymi spôsobmi od parochní a abstraktných prekrývajúcich účesov, notoricky známych pod pojmom „prehadzovačky“, cez rôzne prípravky, akým je napríklad šampón proti vypadávaniu vlasov, až po vlasové implantáty.

 

Na pomoc ľuďom trpiacim nadpriemerným padaním vlasov prišli odborníci z Veľkej Británie s novým mimoriadnym prípravkom, ktorým je MANE vlasový zosilňovač. Zvláštna formula umožňuje tomuto prípravku jednoduchým a veľmi efektívnym spôsobom bojovať proti padaniu vlasov. Pri použití vlasového zosilňovača sa mikrofragmenty prípravku prichytia na zoslabené a riedke vlasy a dodajú im hustejší a prirodzený vzhľad bez akýchkoľvek drastických zásahov, či nutnosti ukrývania vlasom pred svetom. Ak trpíte problémom vypadávania vlasov a nebaví vás s ním každodenne bojovať, určite dajte šancu vlasovým zosilňovačom Mane a vychutnajte si pocit života s hustými vlasmi čím skôr.

Zdroj: www.hustevlasy.sk